Genelde erkekler spor yapmakta günümüzde acaba kadınlar?

Kadınların geneli spor yapmamasinin nedeni nedir? Erkekler önem verirken kadınlar niye spor yapmazlar?

Güncellemeler:
Kadınların geneli spor yapmamasinin nedeni nedir? Erkekler önem verirken kadınlar niye spor yapmazlar?

0|0
119

En İyi Kız Görüşü

• o dediğin erkekler sadece kız tavlamak için yapıyor en azından çoğu :)) kadınlardan da baya var spor yapan zaten yürüyüş şu sıralar özellikle ev kadınları arasında popüler bir spor (hobi/sağlıklı yaşam/can sıkıntısı giderici...)

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum erkekler kadınlar için yapmiyor genel olarak. Dış görünüş kiyafete uyma ve sağlık açısından gelen çok

• Kız tavlamak için fitnessa gelen erkek görmedim ama kiz gördüm

• tabiki kas sonuçta onu sergilemeleri gerekiyor :) kadınlarda da olması normal sonuçta her iki cinsiyette sağlıktan ziyade görünüşlerini sergileyerek karşısındakini etkilemek istiyor en azından çoğu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben yaparim :-)
    Senin dedigin sehirden sehire degisir bence..

0|1
    0|0
  • katılıyorum. ama ben yaparım sporumu.

0|1
    0|0
  • Yağmur çamur demem koşarım

0|1
    0|0
  • Yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Valla şu sıralar plates salonları kadından geçilmiyor arkadaşım erkekler yapıyoda neresine faydası oluyor merak ettim sadece göbeği görsem hamile kadın zannedip toplu taşımada yer veririm :))

0|0
    0|0
    • Plateslerde öyle haklısın da fitness a gelen cok az gördüm yani spordan kastım voleybol tennis basket olsun

• Sen istedikten sonra ailen ile ne alaka sacma
      Özür dilerim seni kırdıysam da

• Önemli değil teşekkürler :)
      Bunu kabul etmeyen aileler var ama hem de sayıları az değil sebepse türlü türlü yok derslerni aksatırsın yok bir yerine zarar verirsin ama en tuhafı kısa short ve taytlar giyecek olmaları :) bu ülke böyle maalesef

• Spor yapan kadin cok sen rastlamamissin

0|0
    0|0
  • bayanların spor yapmadığını kim söylemiş
    mesela bn basketball oynuyorum dans ediyorum arasıra yürüyüş yapıyorum bazen voleyball oynuyorum yüzüyorum...
    ayrıca erkeklere spor yapmak yakışıyo sarkık göbekten iidir kaslı bir vücut

0|0
    0|0
    • Öncelikle genelde dedim okursaniz sevinirim
      İkincisi ise bana bu kafada insanlar lazim tebrik ediyorum saygilarimla...

• yani bnce herkes öyle düşünür tabi arkadaşlarımın arasında öyle deli gibi dans etmiyorum güzel dans ediyorum

• İyi bakalim o da lazim ;)

• Spor yapan erkeklerin cogunun amaci vucut yapmaktir da ondan

0|0
    0|0
    • Cılız ya da tombul olmak istemedigindendir bence

• Hemen hemen hepsi degil
      Fit olmaya calisan kadin gerekirse sigara kahve icer ölüm rejimi yapar
      Ama fitness a gideyim de demez hemen ortak bir çıkar varsa gider

• Bilemeyecegim oranini

• bence yalnis benim kayit oldugum spor salonunda kadindan gecilmiyor

0|0
    0|0
  • Kadinlarda yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadınalrda yapsın efendim.. sağlık önemli yani

0|1
    0|0
  • spor yapan kız cok var

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizde kadının spor yapmasına gerek mi var? yağlı götü göbeği salmış olsa bile kız sonucta hertürlü alıcısı olur ve götü göbeği dağıtmış bile olsa emin ol o bir adriana lima ona göre

0|0
    0|0
  • Dediğin çok doğru erkeklerin metabolizması kadınlara göre daha hızlı ama ona rağmen kadınlar spor yapmıyor hepsi şişman dolaşıyor göbeksiz kız bulmak çok zor :D

0|0
    1|0
  • varda sen görmemişsindir
    diyorum ben^^

0|0
    0|0
    • Spora giden birine mi soyluyorsun. Belki de şehrimden dolayidir.

• bizim salon kadın dolu maşallah hepside pek bir fit

0|0
    0|0
  • Geçen gün güneş plajına gittim hep sellülitli kızlar sadece %30 U normaldi. Erkeklere bakıyorum %60 normal.

0|0
    1|0
  • Onlarda spor yapıyor ama gelince hamur işinin başına çöküyor :D

0|0
    0|0
  • bu bizim ülkemize has bir şey kardeşim. bizde kızlar sporu ihtiyacı olduğu için yapılan bir eylem olarak görüyor. yani zayıflamak veya erkekleri etkilemek falan. spor yapan erkekleri de kızları tavlamak için yaptığını düşünüyorlar.

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;