Sizce bu sene ligde şampiyon takım hangisi olur?

Galatasaray transferde sessiz kaldı fenerbahçe elindeki kadroyu korudu diego gibi süper bir oyuncu aldı trabzonspor bence bu sene ligin en cok ses getirecek takımı cardozo balkalem medjia gibi müthiş oyuncular aldılar fena geliyolar lige sizce kim şampiyon olur?

• Galatasaray
    A seç
  • Fenerbahçe
    B seç
  • Besiktaş
    C seç
  • Trabzonspor
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
912

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Galatasaray

0|2
    0|0
  • qalatasaray kazanmasa bile o gonullerin sampiyonu

0|2
    0|0
  • sahi bjk en son ne zaman şampiyon olmustu aga :)

0|2
    0|0
    • Mustafa denizli varken çift kupa aldılar sanırım :D

• Galatasaray. <3

0|1
    0|0
  • Galatasarayimiz tabikide buda sorumu :)

0|1
    0|0
    • Belli olmaz tatlım takım çokta ıyi değil

• Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olur bence

0|0
    0|1
  • fenerbahçe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şuraya beşiktaş yazabilmek o kadar çok isterdim ama inanamıyorum takımıma çünkü başkanımız her ne kadar iyi niyetli bir insan olsada çoğu şey lafta kalıyor.

ne zaman beşiktaş şunu alacak diye haber okusam diyorum 2 hafta sonra bir başka takım aldı diye haber yaparlar diyorum aynen de öyle oluyor

0|2
    0|0
    • Martin Linnes i alıcaz İnşallah

• Sizin başkan bence salak önder özen gibi adamı istifa ettirdi üstelik savunma yok şu an bjkde adam sana yalçını alıyor bence süper lig için hiçde fena değil sen boş yere adamı yolladın. Ama gökhan töre demba ba oğuzhan atiba bu isimleri hangi takima koyarak koyalım 11 çıkarlar bence bu sene bjk olacak

• Gs fb arasinda geçer şampiyonluk yarisi fb sanki bir adim onde gibi ama gsde olabilir ;)

0|0
    0|0
  • galatasaray eğer yabancılarını gönderebilir ve bir iki takviye yaparsa ki bu gündemde ben bu sene ümitliyim takımdan ayrıca çarşamba günü izmire geliyor ben denizlideyim maça gidecem ayıptır söylemesi bizim gibi uzakta olanlar için çok güzel bir durum

0|1
    0|0
    • Aynen öyle çoğu yabancı boş savunma doria alınsa süper olur kapı gibi stoper valla daha 20 yaşında birde forvet gerk bence ben burağa küfür edip günaha girmek istemiyorum :D

• Açık olmak gerekirse ıkiside bir bok değil :Dd

• yapcak birşey yok eldeki malzeme bu

• Ligdeki en pahalı ve en iyi kadro Galatasaray da ayrıca Türkiyede onun kalitesinde hiçbir takımda olmayan Sneijder var bu sene Şampiyon olmamız hiçte zor olmayacak

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe olarak Avrupa'ya gidemiyoruz. Elimizde sadece Süper Kupa, TR Kupasi ve Lig kupasi var kazanabilecegimiz. Galatasarayn bizim yanımızda birde avrupa kupasi maçları var. Ben yine FB ile GS arasında geçer diyorum yarışı ancak Fenerbahçe kondisyon açısından daha avantajlı. Galatasaray çünkü yeniden yapılanmaya gitti. Prandelli başarılı olacakmış gibi durmuyor. Ellerinde ki en büyük kalite Sneijder e teklif gelirse satacaklar herhalde. Fenerbahçe de eğer ki bu sene Lig kupasi kazanilmazsa Ersun Yanalin görmüş ve göreceği en büyük görev Fenerbahçeyi yönetmiş olması olur. Tuttuğum takım diye söylemiyorum ancak herşey ortada. Fenerbahçe 4. yıldıza daha yakın

0|0
    0|0
    • Prandellinin başarılı olmayacagını nerden biliyon adam ıtalya ile neler yaptı bu dünya kupası hariç tabi. Ayrıca sneijder giderse gitsin 19 şampiyonlugumuz var ne sneijderler gordu bu takım önemli olan takım oyunu bunu kim yansıtırsa o şampiyon olur beşiktaş bence olur bu sene

• Yaz bunu bir kenarda tut. sene sonunda konuşalım olur mu :)

• Tamam dostum ölmediysek görüşecez :D

• Galatasaray'ın olmasını istiyorum ama zor gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Real, Barça kesinlikle finalde 1 yıl sonra gel bak yoruma :))

0|0
    0|0
  • Hasss oyumu geri alma yok mu ya yanlış takıma verdim :D

0|0
    0|0
  • isterm gsyi ama zor gibi

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi fb gs rekabeti süper kupada birçok şey belli olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray olur.