1 ay

Trabzonspor 0 Fenerbahçe 1, ve fenerbahçe şampiyonluk yarışında kritik bir galibiyet aldı! Maçı nasıl buldunuz?

Evet arkadaşlar fenerbahçe trabzonspor'u 76'ıncı dakikada pelkas'ın attığı golle 1-0 mağlup etmeyi başardı! Maç oldukça vasat olmasına rağmen fenerbahçe'nin iki üç tane pozisyonu vardı ve kritik haftada fenerbahçe kazanmasını bildi! Trabzonspor'un ise şampiyonluk şansı bu saatten sonra olarak bitmiştir... maçı nasıl buldunuz?
Trabzonspor 0 Fenerbahçe 1, ve fenerbahçe şampiyonluk yarışında kritik bir galibiyet aldı! Maçı nasıl buldunuz?
Güncellemeler:
1 ay
Evet arkadaşlar bakestas'a yapılan hareketi erman hocanın yorumundan sonra güncelleyerek cevaplayacağım, penaltıysa penaltı derim bende eyyam olmaz, neyse o! Ancak bir arkadaşımın bana açıkça fenerbahçeli demesi ve fenerbahçe'yi koruyor demesi yakışmadı ve beşiktaş'a karşı yaptığım hakem yorumlarını fenerbahçe'ye karşı yapmadığımı ima etmesi beni derinden üzmüştür... Benim taraflı olmadığımı sitedeki herkes bilir!
1 ay
Erman toroğlu "pozisyon net penaltı" eğer penaltı verilse belki maç berabere bitecekti! Arkadaşlar trabzonspor'un bu akşam belkide alacağı 1 puanı gasp edilmiştir... Neyse o bende eyyam olmaz! Bıktık artık bu hakemler ve eyyamcı var hakemlerinden...
2
10
Görüşünü yaz