Bir bakarsanız çok mübarek geçer?

Merhaba arkadaşlar, ben 1.70 boyunda. 92 kilo bir kızım, kendime 6 ay koydum, o 6 ayda 28 kilo vermeyi düşünüyorum. Aslında 57-60 kilo olsam yeterli. Kendime düzenli yürüyüş, mekik çekme ve diyet programı hazırladım. Gayet iyi fakat sizden de bir fikir almak istiyorum. Normalde düzensiz spor ve iyi bir diyetle 1 ayda 5 kilo vermiştim fakat etkisini çok fark etmeyince bırakmıştım, şimdi tamamen istikrarlı bir şekilde yarından başlayarak 6 at boyunca devam ettireceğim. Sizce 6 ayda iyi bir programla kaç kilo verilebilir?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Onu bilmemde zumba dansını araştır derim ve nasıl 5 kg verdin? Bende versem çok iyi olurda :)

0|0
    0|0
    • Okula yürüyerek gidip geliyordum, ve kahvaltı yapmaya başlamıştım. Sabah 7 gibi kalkıp kahvaltımı hazırlayıp okulda öğlen yiyeceğim kepek ekmeği tostu yapıyordum. Okuldan gelince de evde saat 5 gibi açıyordum egzersizleri internetten yapıyordum canım yanana kadar. Bazende açıyordum roman havasını hobaaa terle babam terle, öyle verdim ama ben egzersizleri düzensiz yapıyordum

• Bana bir mesaj atarmısın burada söylemek istemiyorum da bişey dicem

• Ne oldu ki

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında bnde 185 boyum ve 90 kg kilolu gözükmüorum ama yarından itibaren başlıyorum bu iş motivasyon işidir birbirimizi motive ederek destek olarak ilerlesek mesela bn şu diyeti yaptım olumlu sonuç aldım şu sporu yapıorum diye eğer uyarsa bana mesaj atarmısın bir kaç kişi daha buluruz

0|0
    0|0
  • bunu her kilo vermek istyene söylerim çok sağlam spordur

İnsanity workout youtube yaz izle yap
    ama sorumluluk kabul etmiyorum ağır ve etkili bir spordur

0|0
    0|0
  • 30 kilo rahat verirsin

0|0
    0|0
  • 6 ayda yaklasık 25-30 kilo verirsin iyi bir diyet ve sporla belkide fazla :)

0|0
    0|0
  • Duzensiz yapma sakin kilo fazlaligin var birakirsan sarkmalar olur cok kotu gozukur

0|0
    0|0
  • Le carnetin al istikrar icin etkili kolay gelsin

0|0
    0|0
  • happy eid mubarak :d

0|0
    0|0
  • mübarek; 1 . verimli, bereketli.
    2 . kutlu, uğurlu, kutsal:
    bunlar senin mübarek elini öpmeye geldiler.- o. c. kaygılı.
    3 . çok saygı duyulan:
    mübarek yüzlü bir ihtiyar.-
    4 . ünlembeğenilen, sevilen şeyler için söylenen bir söz:
    mübarek, ne güzel yer.-
    5 . alay yollukızılan, şaşılan (kimse veya şey):
    ne de hafıza vardı mübarekte, neler de anlatmazdı.- h. taner.
    atasözü, deyim ve birleşik fiiller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 16 kilo vermiştim o 6 ayda

0|0
    0|0
  • sağlıklı olmak kaydıyla max 36

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;