Yemek yapabilen erkekler hakkında ne düşünürsünüz?

Yemek yapabilen erkek bulmak zor. Çoğu bu işi kadının asli bir görevi sayar. Bence sebebi bu işi kadınlardan iyi yapamayacağını düşünen erkeklerin kompleksidir. Doğrusu yalnız yaşadığımdan yemek yapmayı ister istemez öğrenip kendimi bu konuda geliştirdim. Bir çok kadın arkadaşımdan iyi yemek yaptığımı da söyleyebilirim. Peki yemek yapabilen erkekler hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
143

En İyi Kız Görüşü

• Biz cevap vermekten bıktık siz sormaktan bıkmadınız. Erkeğin yemek ve temizlik yapanı makbuldur efendim.

1|1
    0|0
    • Temizlik konusunda o kadar iyi olduğumu söyleyemesem de bıktığınız halde cevap verdiğiniz için teşekkürler:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• şuda bir gercek ki, dünyanin en iyi aşcilarin cogu Erkektir. Demekki erkekler istedikleri zaman bayanlardan cok daha güzel yemek yapa bilirler. Benim sevgilim yemek yapmaktan hoşlanir, bende karişmam ama hergün yapda demem. Aklina estigi zaman girer mutvaga yapar. Bayanlarin da 85% bu durum hoşlarina gider.

0|0
    0|0
    • Bence en iyi aşcıların erkek olması bir bakıma aşcılığın gerçekten fiziksel güç gerektiren ağır bir iş olmasından kaynaklanabilir. Onlarca aşçı arkadaşım var hiçbiri evinde yemek yapmaz:) Para için yapıyolar ama kadınları için yapmazlar yani haha

• beraber yemek yapabilirz ;) cok kadın islerine de karısmasını istemem ama becerikli olması hosuma gider

0|0
    0|0
  • yemek yapabilen erkek candır,hele ki tatlı pasta yapabilen erkek.

0|0
    0|0
  • evlenirim onunla

2|0
    0|0
  • Çok iyi şeyler düşünüyorum. Tatlı yapabilenler hele ideal erkek yani.

0|0
    0|0
    • Erkekler pek tatlı düşkünü değil kadınlar kadar. Bence o yüzden tatlı yapan erkek bulmak birazcık daha zor olabilir:) Bol şans. Ben şimdilik aperitif ve anayemekler konusunda ihtisas sahibiyim.

• Tatlı da yapsaydın iydi.

• yemeği o yapsın tatlıları ben yapaym isterm :D

0|0
    0|0
  • Yemek yapan erkek sevilir ancak:)

1|0
    0|0
  • Çok hoşuma gider ama sadece bana bazen süpriz yapmak adına yemek yapsın onun dışında mutfak benim :)

0|0
    0|0
  • gayet normal olması gereken bir şey bu

0|0
    0|0
  • mükemmelsin bebeğim

0|0
    0|0
  • tembel olmadıgını düsünürüm..

0|0
    0|0
  • tatlı olabilir die düşüüyorum evlenilecek tipler halden anlarlar

0|0
    0|0
  • yemek yapmayı beceremiyen kız için tercih sebebi bile olabilir :) hatta öyle bi sevgilim olsa cok hava atardım arkadaşlarıma :)cok kızın gözüne girecek olan erkektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yemek yapmayı severim,asıl branşım kek,pasta,börek grubudur..

0|0
    0|0
  • Herkesin yemek yapabilmesi lazım yapmak zorunda kalınca kıymeti anlaşılıyor :D

0|0
    0|0
  • aferin derim yetenekli çocukmuş derim. ben beceremiyorum pek

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;