Nasıl daha esnek hale gelebilirim?

Merhaba arkadaşlar, beim sorum şu. Vücudum tamam beğeniyorum fakat istediğim kadar esnek değilim. Sadece bel ve kalça bölgelerinin esnek olmasını istiyorum çünkü seksi dansları seviyorum :D örneğin twerk. Jennifer lopez , Rihanna harika twerk yapıyorlar mesela :zd onlar star ve haliyle yapacaklar ama benşm merak ettiğim hem topuklu giymişken nasıl kalçaları bu kadar esnek olabiliyor? Lütfen cevap verin.

Not: Bu arada ben tenis oynuyorum haftada 3 kere yararı var mı bilemiyorum ama spor işte :D

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• ARKADAŞIM O ZENCİ. ZENCİ KALÇASI DİYE BİRŞEY VAR. ZENCİLERİN ERKEKLERİNDE BİLE SENDEN DAHA FAZLA DOLGUN KALÇA VARDIR. SALLA SALLA DUR TABİ. SENİN IRK OLARAK LEĞEN KEMİĞİN DAHA GENİŞ, KALÇALARIN DA BUNA UYGUN DAHA YAYVAN, YUVARLAK İŞTE. ALLAH'TAN BELANI MI İSTİYORSUN. J. LO ESTETİK YAPTIRIM O FIRLANGAÇ KALÇALARINDAN KURTULMAK İSTİYOR SEN NE DİYORSUN. BIRAK TWERK MWEK OLAYLARINI..

0|0
    0|0
    • 1. Onlar esmer zenci değil. 2. Ben vucüt yapımı biliyorum. Boşuna konuşmuyorum herhalde. Sadece dans olayını ilerletmek istediğim için bu soruyu sordum -_-

• TAMAM ARKADAŞIM LÜTFEN BU TAVSİYEMİ DENE O ZAMAN. BACAKLARIN OMUZ HİZASINDA AÇIK OLARAK VE AYAKLARIN BİRBİRİNE PARALEL BAKACAK ŞEKİLDE AYAKTA POZİSYON AL. TV KARŞISINDA YAP Kİ SIKILMA O ESNADA. KOLLARINI ÖNE UZAT VE ÇOOOK YAVAŞ BİR ŞEKİLDE YERE SANDALYEYE OTURUR GİBİ AMA GÖVDEN DİK BİÇİMDE

• ÇÖK. OTURUR GİBİ YAP SONRA KALK VE SONRATEKRAR. 10 KEZ YAP SADECE. İLK ETAP İÇİN. BU DOLGUN VE SIKI KALÇALARIN OLMASINI SAĞLAYACAKTIR. EVET SEN ESNEKLİK DE DEMİŞTİN. KALÇA HAKİMİYETİNİ KAZANDIRACAĞI İÇİN İSTEDİĞİN ŞEYİ YAPMANI SAĞLAR

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Esneklik için İngilizce stretching denilen gerdirme egzersizlerini düzenli olarak yapmak en büyük yardımcıdır. Temel kalça gerdirme egzersizlerini şurada bulabilirsiniz: www.bodytr.com/.../...antrenman-programi-evde.html

0|0
    0|0
  • Ayagını bir masa ya da sandalyeye koyup yavaş yavaş esneticeksin bacagını asagıya egilerek bilmem anlatabildimmi ama :D

0|0
    0|0
  • namazı hiç kaçırmadan 5 vakit kılabilirsen bel çevren incelir.
    daha kıvrak olursun, hemde allahın rızasını kazanırsın

0|0
    0|0
  • İnsanity workout yaz youtube ama hem zayıflatır hemde esnekliğin manyaklığını yaşarsın
    sorumluluk sana ait ağır ve etkili bir spordur

0|0
    0|0
  • dahafazla haraket
    diyorum ben

0|0
    0|0
  • tekvandoya git

0|0
    0|0
  • Devam

0|0
    0|0
  • Jenifer lopez diyo ablacım kadın kendine yıllık 10 milyar dolar harcıyo sen nerden bulup harcıcan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;