Real Madrid- İnter maçını kim bekliyor?

James Rodriguez ilk defa forma giyecek Real'de çok merak ediyorum. Sizler? Kimper izleyecek bakalım?

Güncellemeler:
veya başka hangi maçları bekliyorsunuz?

0|1
115

En İyi Erkek Görüşü

• Real farkı atacaktır tam kadro çıkarsa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Rodriguez iyi

0|0
    0|0
    • dünya kupasında döktürdü vallahi :) şahsen öncesinde tanımıyordum :)

• ali ece sayesinde çok sık duymuştum,20 yaşındayken evli olmasını bilecek kadar :)

• yav çocuğu var adamın :) ama çok tatlı be hele kolombiya'nın gol sevinci falan çok tatlıydı

• Ne zaman ve ne maçı bu? Ayrıca James çok gereksiz bir transfer oldu. Adam iyi güzel de Angel Di Maria varken ne gerek vardı diye sormak lazım.

0|0
    0|0
    • Kardesim real madrid bu taraftar hersene buyuk transfer bekliyor prestijde onemli adamlar sadece ihtiyac transferi yapsa transfer yapmaz oda var:)

• Suarez daha yerinde bir transfer emin ol.

• James az mı prestijli yani? adam dünya kupasında nasıl oynadı görmediniz mi? Üstelik genç de :)

• İlk kez duydumm şimdi senden

0|0
    0|0
  • ne kadar iticisin ya :D real madrid diyo bide ya :>)

0|0
    0|0
  • oyle bı mac oldugunu sımdı senden duydum kanks

0|0
    0|0
  • zevkli olmaz o maç. asıl zevkli olacak maç roma-manchester. bir yandan van gaalın muazzam takım anlayışı bir yandan da fenerbahçenin çocuğu salih uçan. çok zevkli olacak çok :))

0|0
    0|0
  • Yorumlarını okudum bence senin sporla bukadar ılgılı olman cok çekici hayatta zevk aldığım faaliyet ve hobılerı sevdıgım kadınla bırlıkte yapmak ya da izlemek bence harıka bişey

0|0
    0|0
  • aaa football takip eden kız :D şaşırdım doğrusu ama hiç değişme ömür boyu böyle devam et :D

0|0
    0|0
  • BooksMovies=Burcu Esmersoy :D

0|0
    0|0
  • Madrid bu sene de her kupada en büyük favori bence

0|0
    0|0
  • Vay maç izleyen hatun :)

0|0
    0|0
  • Oo kanks real o maçı en az 2 farkla alır diyorum ben

0|0
    0|0
  • Kaçta mac

0|0
    0|0
  • Real bu sezona damgasını vurur ispanya süper kupası uefa süper kupası la liga ispanya kupası ve şampiyonlar ligi 5 te 5 yaparlar

0|0
    0|0
    • la liga'da o kadar emin olma :) Barça var sonuçta

• james'i kaptılar :( Barça'ya gele gele Suarez gelmez mi? hiç sevemedim o adamı bir türlü

• james haricinde toni kroos ta önemli bir oyun hem suarez 4 ay cezadan sonra o maç eksikliğini fizik düşkünlü onu çok etkileyecek

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler ve erkeklere yaranmaya çalışan kzlar bekliyor kesinlikle tatlım...

0|1
    0|0
    • bu kıskançlığın sebebi nedir güzelim? Ama sen ve senin gibi kompleksli kızlar beklemiyordur eminim...

• Çok Şapşalsn keşke ölsen.

• bana tipik ergen diyen bacı 12 yaşlarındaki çocukların laflarını yazıyor, çok ironik :////

Yükleniyor... ;