Kısa zamanda hızlı bir şekilde nasıl formda olunur?

arkadaşlar sevgilim tutturdu denize gidelim malum bende 65 kiloyum haliyle çekiniyorum nette birçok şey denedim hareket diyet vs. olmadı zaten yemekle aram yok fakat kilomda değişmiyor bir şey yapın ne olur :(

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• aşkısı şimdi sağlıklı değil falan filan ama ben 5 günde 10 kilo vermiştim diyetle seni anlıyorum yani diyet yapcan bebişim

0|0
    0|0
    • aaaa çok iyimiş rica etsem listeni banada verir misin? bu arada tebrik ederim

• boyun kaç senin ya

• 1.68

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardiyo agırlıklı çalışma yaparak kilo verebilirsin açık havada yapılan egzersizler kapalı alana göre daha fazla kalori yaktırır bu yüzden bu türıdar çalışmaları mümkünse açık havada yapmanı tavsiye ederim spor salonuna giderek veya evde hareket yaparak sıkışlaşmada saglarsın iyi olur :)

0|0
    0|0
    • terasta yapsam olur mu? dışarı yasakta :)

• Olur yani ama terasta kosamiyacagın için kondisyon bisikletini oraya koyup orda yapabilirsin (varsa) kas egzersizleride olur sıkıntı yok :)

• koşu ve bisiklet alete tek var

• hamurlu şeyleri KES. yağlı şeyleri KES. dışarıdan birşey YEME. aburcubur YEME.

3 kişi böyle zayıfladık. ben 86 dan 70 oldum 1 ayda. arkadaşım 119 dan 90 oldu. ev arkadaşım 98 den 83 oldu.

1|0
    0|0
  • sıkı bir egzersiz programı uygularsan kısa sürede faydasını görürsün. Hiç olmadı diyet yapıp günde en az 1 saat tempolu yürü. çok faydası olur.

0|0
    0|0
    • sizin düzenli uyguladığınız bir liste taplonuz var mı? bana tavsiye edebileceğiniz

• yarışmak değil yaa. Sadece vücudunda bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. daha fazla kas yapmayı düşünmüyorum bende artık. formda kalmak daha önemli. :)

• işte bu bence de bay bayan her daim formda olanı makbul (sport is love <3 )

• Saat 5 de kalkıyorum hırsla ulan kalkıcam yürücem diyom gidiom parka 2 saat koşuom akşamda koşuom 110 kilosan 90 kiloya düştüm boyum 1.90 80 hedefim yemedede tuz şeker felan yeme işde olur bu zamanla

0|0
    0|0
    • wauwww süperr peki evde yürüyüş ve bisikleti kaç saatte önerirsiniz tuz şeker un yok zaten

• bol bol sporr yap faydası olur

0|0
    0|0
    • pilates yapıp ip atlıyorum :/ ama durum aynı terleyip kalori atamıyom bile

• buldum çok şükür darısı başına canımm üzülmene biri sebep olduysa seni üzdüğü için üzülme çünkü iyi olsaydı üzmezdi diye düşünüyorum

• boşver yaa canm benim :D :D

• stres yapmadan sürekli spor yaparak kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
    • işte o biraz zor çünkü acayip takıyom kafaya iftarı bile açasım yok o derece psikolojikmen acıkmıyomda

• valla bazen ümidi kesiyom hiç yemiyom günlerce sanki obezim gibi görüyom kendimi

• istersen yaparsın... kilo vermek için gereken şeyleri yap yeter ki

Kızlar Ne Diyor 3

• plates yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence bir diyetisyene git ama doktoru arstirarak git günde 1000 adim at bölgesel hareketler yaparsan cabuk kilo verirsin saglikli besinlerle zayiflanman için diyetisyeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • canımm evden malesefki çıkamıyorum fakat kaçamakla denize gitcez o yüzden bana diyetisyen değil evde etkili bişeyler lazım

• çok şükür yok

• O zaman Dediklerimi yap farki mutlaka görüceksin :)

• Her gun yuruyus yap mekik ve sinav cek her gun cok yeme bol su ic

0|0
    0|0
    • yemekle aram yok zaten malesef bende yapı aileden kalma göbek yok çok şükür sadece kalça biraz :(

Yükleniyor... ;