Vücut geliştirmekden anlayanlar baksınlar?

Ben kas çalışıyorum ama çok dinç olmak istiyorum bana enerji vericek şeyler söyleyebilirmisiniz karışım filanda olabilir

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kas yapmanın en iyi yolu spor salonuna gitmek. Ben gittim 6 ayda fitleştirdiler neredeyse sadece baklavaların üst bölümünü çıkarttım. Yani zaten öğrenciye aylık 50 git orada hocalar gösteriyor düzenli spor yaparsın. İlk hafta çok zorluyor hamlıyorsun falan ama sonralarda vücut açılmaya başlıyor. Sanki günlük ihtiyacınmış gibi hissediyorsun. Bu arada tamamen doğal çalış kas hapıdır şudur budur kullanma. Ama her gün dinş olmak ayrı mesele. Geçen inşaatta işe girdim anam o nedir öyle.. :D O kadar spor sanki boşa gitmiş gibi oldu :D İnşaat spordan biraz daha ağır tabi sporda bir hareketi set set yaparsın. Dinç olmak istiyorsan inşaata çalış :D Çünkü orada ha bire iş yaptığından vücut komple açılıyor. Yani adam sana git çimento (50 kilo) getir diyor. Getiriyorsun 1 torba dinlenmek yok bir daha getir diyor. Sporda işi yaparsın dinlenir tekrar yaparsın bunda yok. :D Ard arda 10 torba götürdüğünü düşün.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Enerji al enerji :D l*n biz kas güclendiricimiyiz :D simdi kızlar bunu cevaplamasın lütfen

0|0
    0|2
  • Bodytr. com
    Bu siteyi ziyaret et ve daim oku.
    Enerji için sport martketleri olmalı, oraya baş vur, mesela burada , Life' diye bir marketler zinciri var, tüm spor ve sağlığa ait ürünleri oradan alıyoruz

0|0
    0|0
  • Yesil seyi ic :)

0|0
    0|0
  • sabah soguk suyla dus al ve cevız ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor birkaç ay içerisinde dinçliğe büyük oranda katkı sağlar ancak daha fazla enerji için herhangi bir karışım peşinde koşulması hem gerekli değildir, hem de gerçekçi değildir. Önemli olan, vücudunuzun efektifliğini düzenli antrenmanlar yoluyla artırmanız. Bunun için antrenman, beslenme ve dinlenmeyi bilmeniz gerekiyor. Herhangi bir karışım çoğu durumda gereksizdir. Düzenli spor yapıp da enerji sıkıntısı olanları detaylı dinlediğimde genelde birkaç prensibi tamamen yanlış uyguladıklarını görüyorum. Onun için temel antrenman prensiplerine göz atmanızda fayda olabilir eğer yorgunluk yaşıyorsanız.

0|1
    0|0
  • saklibahce. flptr. com argi+ , royal jelly (arı sütü) ve forever lean al alış veriş yap sekmesınden. arı sutu enerjı verır argı plas damarları acar kan akısını hızlandırır kas gelısımıne katkı saglar forever lean yemeklerden once kullanımda yag ları hapseder ve yakar.

0|0
    0|0
  • Muscletech firmasının nano vapor ürünü çok iyi bu konuda hapları vardı fakat şimdi toz halinde satılıyo hap olanı daha verimliydi bulursan hap olanını alabilirsin

0|0
    0|0
  • spordan 5-10 dk önce bir kupa kahve iç veya küçük bir bitter çikolata ye

0|0
    0|0
  • mesir macunu XD

0|0
    0|0
  • Sagdan soldan duyma bilgilerle bissuru yanlis seyler yazılmış.

0|0
    0|0
  • Kanks spordan once ilik sütün içine bal karistir bomba gibi olursun inşallah :)

0|0
    0|0
  • Protein çikolatası öneririm , zararsız ve tadı gayet güzel ;)

0|0
    0|0
  • spor yapmadan hemen önce muz ye.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;