Karın kası nasıl yapılır?

Arkadaşlar ben karın kası yapmak istiyorum. Nasıl karın kası yapabilirim? normalde biraz gücüm var ama kas 0. Güçlü karın kasları mekik çekerek kaç ayda çıkar? Başka neler yapmalıyım karın kası için?

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• tamamen mutfaktan geçen kas yapısıdır yediğine içtiğine dikkat etmelisin kardeşim. yoksa en etkili karın antrenmanlarını da yapsan hiçbir faydası olmaz. mesela salon arkadaşım karın antrenmanlarını benden çok daha ağır yapıyor ama karnının üstünde bir miktar yağ tabakası olduğundan hiçbir şekilde sonuç alamıyor. sağlam bir kardiyo ve beslenme ile öncelikle yağ yakımının ardından gün aşırı yapılacak antrenmanlarla çok rahat sonuç alınır.

bundan 3-4 yıl öncesinde bu sporu yaptığımda yağ oranım yine fazla değildi ama sağlıksız besleniyordum. karın bölgemi ne kadar ağır çalıştırırsam çalıştırayım four packin ötesine geçememiştim. üstelik alttaki two packin yerini bile hissedemiyordum kolay kolay elimle bile.

şuanda ise öyle aman aman kardiyo yaptığım söylenemez ama yediğime, içtiğime daha bir ekstra dikkat ediyorum ve six karın kaslarımdan gayet memnunum. yağ oranın o kadar yüksek değilse birçok antrenmanla six packini çıkarabilirsin..

0|0
    0|0
  • Karın kası mutfakta yapılır. Boğazı tutacaksın evvela, akabinde kardiyo yapacaksın. Her insanda vardır karın kası fakat üzerini yağ tabakası kapladığı için görünmez. Göbeği eritmeden istersen günde 5.000 mekik çek, hiçbir işe yaramaz. Önce yağları yakıp, akabinde mekikle sıklaştıracaksın.

0|0
    0|0
  • bol bol mekik çekmelisin ama belirginleşmesini istiyorsan nizami olarak günde 100 civarı çekerek sanırım 8 ayda felan bir şeyler olabilir.
    bu arada 100 çok deme çünkü güne böleceksin yani 40-30-30 ya da 25-25-25-25 gibi sana kalmış ama nizami yapmalısın düzgün yapmalısın ayrıca mesela bugun saat sabah 8 de 40 yaptın öglen 14 de 30 yaptın akşam 20 de 30 yapacaksın ve 2 hafta sonra arttır. vs.. bu düzeni yakalarsan uzun sürecegini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Luckyy11 isimli arkadaş cok güzel hareketler koymuş doğru aynı hareketle baklava falan yapamazsın arkadaşım yemek cok önemli... Asitli içecekler kola vs tuz, şeker pilav makarna gibi yiyecekleri yemeyeceksin eğer baklava yapmak istiyorsan karbonhidrat yok yani. bol bol protein yiyeceksin tavuk kırmızı et ye gitsin ton balığı yicen yağıyla beraber yağını yiyemem diyosan salataya dök...

0|0
    0|0
    • teşekkürler beslenmeme biraz da olsa dikkat etmeye çalışacağım :)

• Sigara sağlığa zararlı olur tabikide :)

• Teşekkürler :D

• sadece karın kası yapamazsın kardes her yeri çalıştırman gerekiyoki vücut otursun hem karın kası en çok uğraştıran yer 6 ayda hatları belli edersin söylliim oda iyi çalışırsan

0|0
    0|0
  • Spora git

0|0
    0|0
    • Bu kış başlıcam zaten :) sağol yorum için :D

• Geceleri git bende öyle yapıyorum 10 11 gibi :D

• Olabilir aslında ama üşeniyorum :)) ama başlıcam spor yapmayı seviyorum normalde boks yaptım. ama bu sıralarda body istiyorum. boks yapmama rağmen vücudumu kaslandıramadım sadece hızlı yumruklar ve dengeli adımlarım oldu :))

• İnternetten araştır karın kası egzersizlerini zayıfsan biraz kilo alıp öyle yap.

0|0
    0|0
  • Bence spor salonuna git, düzenli geliş.

0|0
    0|0
  • 1 ay mekik çek haftada 3-4 gün olacak şekilde farkı göreceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;