Spor ayakkabı nasıl olmalı?

arkadaslar spor yuruyus yaparken cok turlu deniyorum 10 tanede ya 2 si ya da 3 u ile rahat ediyorum, bazen 70 evro 100 evro maliyetinde olanlardan aliyorum rahat edemiyorum bazen denk geliyor 200 evro luk super, ama bidahaki sefere olmuyor standar ti ne olmali, her gun 8-10 km yuruyus yapiyorum, ayakkabi da neye dikkat edilmeli, bilgisi olanlar yazsin lutfen.

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Benim ne yazık ki dikkat edebildiğim tek şey numaranın olup olmaması. Seçicilik gibi bir lüksüm yok.

0|0
    0|0
    • vuruyor be kardesim bende dikkat ediyorum numarasina kim etmez, ama rahatsiz oluyor ayaklarim onu sordum

• Yok, benim numara biraz büyük.. O bakımdan. Her yerde bulunmuyıor.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi bir yürüyüş ayakkabısının nasıl olması gerektiği hakkında bilgi edinmek için şu yazımızı okuyabilirsiniz: www.bodytr.com/.../...olmalidir-nasil-secilir.html

0|0
    0|0
  • Euro olmasın o? Evro ne ya? :D

0|0
    0|0
    • Bizim burada yururlukte evro var yunanistan bati trkya da yasiyorum gumulcine turklerinden duydugun vardir belki, yunanistan evro kullaniyor malesef.

• politikis. si/wp-content/uploads/2013/12/fore2-novi-slovenski-evro. jpg

• Nike Air Max iyidir. Kaç evro bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Sag ol kardes baktim internette biraz once guzel ozellikler var gibi fiyatta uygun sayilir deneyecem.

Yükleniyor...