Galatasaray'ın bu kadro ile şampiyonlar ligindeki şansı sizce ne olur ?

Galatasarayın bu kadro ile şampiyonlar ligindeki şansı sizce ne olur ?

0|0
212

En İyi Kız Görüşü

• Bir Fenerbahçeli olarak umut ediyorum ki iyi işler başarırlar.. Ne de olsa ülkemizi temsil edicek...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 Savunma 1 Kanat 1 forvet ve Melo kalırsa bana göre iş yaparlar ama transferlerin kumaşı güzel olmalı... Tbiki futbolda şans da gerekir... tarafsız gözle yorumladım :D

0|0
    0|0
  • Muslera, Eboue, Semih, O.Toprak, Hakan Balta, Melo, Selçuk, Amrabat, Gokhan Tore, Elmander ve Burak Yilmaz

Bu kadroyla belki birşeyler yaparız ama bır kaç transfer şart tabıkı ama fazla değıl yanı 4 yada 5 transfer yeterli bence ama kaliteli transferler

0|0
    0|0
  • Bir BJK'li olarak bu kadroyla iyi işler yapabilirler hatta ..

0|1
    1|0
  • 4 puanla sonuncu olur

0|0
    1|0
    • olmadı şimdi :D sen fikrini söledin eywallah.

• en son 2006 yılında 4 puan aldılar bo senede aynısı olur 3. torbadan gelen takımı kendi evinde yener bir anede kendi evinde beraberlik alır

• hamit altıntopu alamayan gs bakın kimi aldı link

0|0
    0|1
  • forvete dorlam pabon , orta sahaya hamit altıntop , olcay şahin gökhan töre defansa da chivuyu alalım ceyrek fınal rahat oynarız sonrası da olabilir ;))

0|0
    0|0
  • Güzel bir gruba düşerseniz iş yaparsınız ama Gs avrupa puanı baya düştü. Bol şans demek gerekir. Beşiktaştan sevgiler.

0|0
    1|0
  • Türk takımlari avrupada iş yapmaz.. Yanliş politika yanliş yönetim..

0|0
    1|0
    • olsun zamanında süper kupada alındı aynı ınsanlarla aynı beyinle :) tabı o zamanlar ruh ve ınanc daha farklıdı ama hayırlı olsun dıyelım sonucta turk takımı...

• Beşiktaşlıyım ama avrupada Tüm türk takımlarını kendi takımım gibi desteklerim.. ama gerçek bu türkiye ligi kalitesiz avrupaya göre..

• 0 puan la bitirir

0|0
    1|0
  • ağlar yalvarır bir puan için, ama karşısındakiler avrupa takımları avucunu yala derler.

0|0
    0|0
  • Bence birkaç takviye ile iyi yerlere giderler.

0|0
    0|0
  • kadro öenmli değil inanmak önemli.Terim bunun için uygun antrenör

0|0
    1|1
Yükleniyor... ;