Spor tecrübelileri yardım edebilir mi?

arkadaşlar ben vücudumdaki yağları eritmek istiyorum birkaç haftadır bir program uyguluyorum yarım saatlik, bacak kalça karın ve kol için... görünüşte yağlar gidiyor gibi ama kilom aynı şekilde tartıda azalmıyor hatta artmaya başladı. kas mı yapıyorum? ya da yanlış programı mı tercih etmişim yani yağ yakmak için başka bir şeye mi başlamalıyım?

1|0
215

En İyi Kız Görüşü

• fit oluyosun. daha fazla kiloyla gayet de seksi olabilirsin

0|0
    0|0
    • kilo artışı yağların azaldığını değiştirmez yani değil mi?

• 5 kilo çok rahat verirsin bu programla :)) beslenmene çok dikkat etmen gerekmez. sadece 3 beyazı kaldır hayatından. akşamları sebze, öğlenleri et ye. bu senin için yeter :) programından memnun kalacağını düşünüyorum. memnun kalmazsan buraya yaz, yardımcı olurum sana :))

• çook teşekkür ederim yardımların için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yanlış program degil böyle devam et basta spora baslarken evde yapiyorsan cik yürüyüşe vücudunu ısıt sonra basla spora yağlara gelirsek ilk 1 ay birsey bekleme 1 aydan sonra etkisini gorursun ama yag yakimi oldugu icin vucuttan orantili bir sekilde gider tabi kas yaparsın ama agirlik koymadigin icin bir yere kadar kas olur tabi yemene icmene dikkat etmen lazim gazlı icecekleri bırak çayı şekerli iciyorsan bırak sekeri biraktigin zaman vucudun sekile girmeye baslar kizlarin genelde catlak ve selülit sorunu olur bunlarda yag yakimi oldugu zaman bacakta küçülüyor onlarida dusa girdigin zaman basincli soğuk su tutarsan gecicektir :)

0|0
    0|0
    • tam aradığım bilgiydi diyebilirim teşekkür ederim yardımın için :D

• Rica ederim zamanında antrenörlük yapıyordum fitness salonunda :)

• ek olarak mesajda birkaç soru daha sorabilir miyim?

• Karın için mekik kilo için koşu veya koşu bandı tüm kilonu alacaktır

1|0
    0|0
  • Günde yarım saatin fazla bir etkisini göremezsin söyleyim. bende fitness ile uğraştım 1.5 sene kadar. sana tavsiyem karbonhidratlı ve yağlı şeylerden uzak dur. koşuya 30dk bisiklete 20 dk ver ama tempolu yap hızlı koşup10 dk dinlenme tempolu bir şekilde. ağırlık kaldırmadada çok tekrar yap burada nerdeyse 20 tekrardan bahsediyorum. tekrarı çok yap. çünkü yağların parçalanması gerek

0|0
    0|0
  • Bu tip egzersizler yapmak kaslarin kasilmasindan dolayi anlik bir incelme saglar ve daha cok yemek yemenizi saglar yapmaniz gereken duzenli beslenme ve kardiyo egzersizleridir.

0|0
    0|0
  • Oylen bir haftada yag kasa donusmez sebebini bilmiyorm ama vucuduna uygn sporu yapmalisin

0|0
    0|0
    • nasıl bulabilirim

• zaten yağ kasa dönüşmezki öyle birşey yok sacmalık :D
      onun acıklaması şu vucudundaki yağ oranı düşütüğünden kasların gözükmeye başlar tabi eğer kas yapabilirsen doğru beslenmeyle yoksa bir cacık olmaz :D he bide sıkılaşıyor vucudun işte daha ne istiyorsun illa kilo vermek gerekmiyorki kilo verip sarkık vucut olmaktansa vermeyip sıkılasmıs vucut daha iyidir :)) hem kilo verip hem sıkılaşmada olur orasıda ayrı tabi :D

• anladım sıkıntı yoksa devam yani :D

• Sen zaten şu an yağları yakıyorsun kilo alman demek yağ almak demek değildir vücudundaki yağları kasa ceviriyorsun vücudun sıkılaşıyor

0|0
    0|0
    • evet öyle oluyor galiba teşekkürler :)

• Zayıflamak istiyorsan kardiyoda biraz daha kasabilirsin

• Kas denen sey kolay yapilmiyo senin yaptigin ufak tefek seylerle de kas olmaz. Zayiflamada kisa bir donemde olmaz sporunu surekli yapman lazim. Evde yapiyosan youtubeden spor hocalarini takip et derim.

0|0
    0|0
  • Ramazan ayında kilo verip yağı kasa çevirmen daha kolay bence sadece programa bağlı kalma derim sabah akşam düzenli koşu yap 15 km her 5 km de ısınma hareketleri yap derim ozaman faydasını görürsün :)

0|0
    0|0
  • Yaglari yakiyosun onun yerine alttan kaslar gelisiyo. Kaslar yaglardan hacim olarak kucuk ama agirlik olarak yaglardan daha agirdir

0|0
    0|0
  • Yanlış program :D Kardeşım Cardio diye bir spor var yap :D

0|0
    0|0
    • valla video içerisinde sürekli burning fat gibi ifadeler duyduğum için başladım :D

• teşekkürler :)

• Rica Ederim :D

• beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Dostum, sağlam diyet ve spor, SABIR isin vurucu kısmı.

0|0
    0|0
  • Spor tamamda ne yiyosun?

0|0
    0|0
  • Spordan önce saglam bir irade lazim

0|0
    0|0
    • 6 ayda 26 kilo verdim zaten durdurmuştum birkaç aylığına şimdi de devam ediyorum irade yerinde çok şükür :D

• Nasil verdin o kilotu

• çok üzülmüştüm iştahım kapanmıştı okul dönüşlerinde de otobüs yerine yürümeyi tercih ediyordum

• Sporla birlikte iştah açılır. Yediklerine içtiklerine dikkat etmezsen, kilo alımı kaçınılmaz olur.

0|0
    0|0
    • iştahım kapalıdır benim bu spordan sonra daha da dikkat etmeye başladım zaten :/

• Kilo artıyorsa sporla alakalı bir durum söz konusu değil. Beslenme programını gözden geçirmelisin.

• anladım teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• Sıkılaşıyorsun.

0|0
    0|0
    • sıkılaşarak ne kadar incelebilirim?

• giderim teşekkürler yardım için

• Rica ederim.

Yükleniyor... ;