Arkadaslar kilo veremeyenlere ne tavsiye edersiniz?

Arkadaslar yaklasik 4 aydir kilo verme cabasindayim. şu an 52 kiloya kadar dustum ama 2 haftadir hic zayiflayamadim. bundan sonra nasil bir plan izlemem gerekir zayiflamak icin? Yardimlarinizi esirgemeyin lutfen tesekkur ederim simdiden :))

Güncellemeler:
56dan 52ye 4 ayda dustum. sebebi de diyeti aralarda bozmus olmam. simdi cok yavasladi galiba metabolizmam benim kadar yiyen birisi 20 kilo verirdi kesin :( vucudum da sekilsiZ zaten :(

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• senin vucudundaki suyu atmısın şu an durdu zayıflaman için yag yakıcaksın ama sporlan zayıflan derim spordan snra yemek yeme vucut kendini yesin kardio bol bol yagları yak ve yatmadan önve ılık yarım bardak suya 1 limon sık yat bunu 1 ay uygula yaglarından kurtul kısa tombulsun sanırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• -Disiplini elden bırakmayın.
    -Saymayın, yine hobi gibi sürdürün.
    -Ara sıra tartılın tabisi.
    -Meşguliyetlere devam

Az kaldı, dayan.

cut.

0|0
    0|0
  • Vucudunuzun daha kilo vermemesinin sebebi ideal kiloya gelmis olmasidir bundan sonrasi daha zor hatta bayabir zor olacaktir sporla birlikte termojenik yag yakici kullanabilirsiniz bu sizin gun icinde metabolizma hizinizi aktif tutucak ve sporla desteklendiginde daha cok yag yakimi saglicaktir.

0|0
    0|0
  • 52 den daha nereye kadar dusme derdindesin kanatsiz ucacaksin heralde.

0|0
    0|0
  • karbonhidratı bırakmayı tavsiye ederim. Kimseyi kandırmasın o kilo veremeyenler. minimum 1600 kalori yakıyordur durmadan yatıyor bile olsa.

0|0
    0|0
  • diyetle istersen 30 kilo ver bir dönem sonra çoğunu geri alacaksın. sporla paralel diyet yapmassan çok zor işin.

0|0
    0|0
  • Herbalife kullanarak fazla kilolarından kurtulabilir ya da eksik kilolarını tamamlayabilirsiniz 05445568802 (Herbalife Bağımsız Distribütörü)

0|0
    0|0
  • az yesinler

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma kardeşim. Git ex yut hergün bitane iskelet gibi olursn zaten ;)

0|0
    0|0
  • kesinlikle az ye anc aole

0|0
    0|0
  • 2 hafta da beli olmaz ki sen spor hafif yemekler yemeğe devam devam et ki zayıflarsınız

0|0
    0|0
  • seks yap zayıflarsın emin ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyet sakın yapma bugün dergide okudum diyetisyen günde 6 öğün yiyin dengeli beslenin diyor tek bir yiyeceğe bağlı olarak diyet yapılıp zayıflattığında matebolizman yavaşlarmış birdaha kilo veremezmişsin en önemlisi egzersiz ve spor yapmak

0|0
    0|0
  • boyun kaç?

0|0
    0|0
  • kaç kilodan 52 ye düştün bide boyun kaç

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;