Önder Özen'in istifasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Önder Özen Beşiktaş Futbol Direktörlüğü görevinde 1 yıl 3 ay kaldıktan sonra istifa etti. Bu durum için ne düşünüyorsunuz? Yönetim hatalı mı, kalmalımıydı yoksa gitmesi iyi mi oldu?

Güncellemeler:
Bir de yerine kim gelmeli? Adayınızı yazar mısınız.

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede sportif direktörlük sistemi tutmadı. Yerine birisinin gelmesine gerek yok. Bjk'de her kafadan bir ses çıkıyor. Yalçın Ayhana çok ayıp ettiler. Amatör kulüp yönetiyorlar sanki. Profesyonellik ve kurumsallaşma sıfır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• coluk cocuk ac kalmasalar bari ):

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum da Quaresma dan sonra b*ku çıktı takımın :((
    Niye bizi bırakıp da gittin Quaresma
    Nedennn? :(((((

0|0
    0|0
  • Yazık oldu takıma. Gitmemeliydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• az önce de belirttim ama yaptigi iyi isler de oldu saçma şeyler de, umraniyeyi düzene sokmuştu ama Toraman ve sezer olayinda büyük hata yapti bu hatada israr etti, her neyse bize Sergen Yalcin Metin Tekin gibi Besiktasin içinden adamlar lazim

0|0
    0|0
    • Bende senin gibi düşünüyrum. Futbolu bilen, oyuncudan anlayan biri ama hataları oldu elbette. Metin Tekin'i isterim ama bakalım yönetim kimde karar kılacak.

• fener yalakasının tekiydi gs nin şampiyonlar ligi maçlarında eğer gs yenmişse nerdeyse ağlicak gibi olurdu ne işi vardıki bjk de fenerli birisinin bulamadınızmı kendi içinizden birini

0|0
    0|1
  • önder özen gibi bir futbol direktörü bulmak zor fenerbahçeliyim ama o adamın bir önceki görevinde beşiktaşa yaptırdığı transferleri söylememe gerek varmı?

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun, futbolu ve oyuncu piyasasını iyi bilen biriydi.

• aynen öyle az parayla nasıl futbolcular alınacağını gösterebilen biri

• yıkıldım..

0|0
    0|0
  • yazık edildi. futbolu türkiye de iyi bilenlerden.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;