Ne kadar titiz, ne kadar dağınıksınız?

Arkadaşlar;

Okul,dan veya işten sonra eve geldiginizde elbiseleri çorapları bir kenara atarmısınız.

Neden insan Dağınıktır?

0|0
238

En İyi Kız Görüşü

• dağınık değilim ama titiz miyim bilmiyorum kimisine göre çok düzenliyim kimisine göre idealim

0|0
    0|0
    • ideal insan olmak için günde kaç kere odanı temizliyorsun :)

• teşekkür ederim

• rica ederim efendim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• önce yumak yaparım dolaba tıkarım sonra içim rahat etmez düzeltir katlar yerine yerleştiririm.

0|0
    0|0
    • hahahah :) içine birtürlü sinmiyor yani zor bir durum gece rüyalarına girmiyordur inşallah :)

• yok ya o kadar da değil ne yaptın :D

• yaaa ben gace pencereyi açıyorum içime sinmiyor tekrar kalkıp kapıyorum yatamıyon yani öyle birdurum varda:)

• atarım ama sonra toplarım sadece eve gelince onları öyle atması çok sarıyor :))

1|0
    0|0
  • Hiçbirşeyimi yere atmam çıkardıklarımı hemen yıkamaya atarım,dağınık ortamda kesınlıkle oturamam,takılarımı bırer bırer kutularına koyarım. Inanılmaz bır duzen hastalıgım var yanı dayanamıyorum bıyerın dagınık olmasına sınır oluyorum

0|0
    0|0
    • hımmm vallahi bir ara geçerken bize ugrada toparla dermişim ben çok dagınık biriyim :)

• hahahha :) oda farklı bir durum yani annesi sormuyormu ne zaman evlilik diye

• Yook :) ama hep gelinim diye tanitir beni :)

• yorgun oluyoruz,stres ,baş ağrısı vs vs :)

1|0
    0|0
  • tamamen dağınıklıktan ibaretim :D Nereden gelirsem geleyim üstümdekilerden kurtulup rahat pijamalarımı giyer devam ederim. Neden dağınığım bilmiyorum ama bazen aşırıya kaçabiliyor, pasaklılıkla karıştığı anlarda yani :))

0|0
    0|0
    • ofofof pasaklı kontez seni :( biraz silkelen bari :)

• ahahahahah! :D ama bu iyi bir şey :)))

• biliyom ben

• dağınığımdır. ancak temiz olduğumu düşünüyorum öte yandan. nedeni ise paso yatagımı toplamayı gereksiz bulurum. baktım ortalık dağınnıklıktan geçilmiyor tolparım o sıra

0|0
    0|0
  • Asla öyle bişey yapmam yapamam çok temiz ve tititizimdir burcum başak başkada bişey söylememe gerek yok:)

0|0
    0|0
  • derli topluyum

ama kitaplarımın darma dağınık olmasına bayılırım

tüm kitapları sağa sola yığasım gelir

kurtulamadım sahaf hobisinden

0|0
    0|0
    • ooooo vay,vay,vay sahaf,ta varmış aramızda, değerli kitapların varmı;

• sahaf değilim

ama potansiyel sahaf olcak kadar kitabım var

değerli...hmm.. kişiye göre değşir ama benim için çözülmüş soru bankaları bile değerlidir

gaza getrmeyn beni uleyn :D

• hahahah vay sahafım benimya :)

• Yorgunluuuuuk, napalım :(

0|1
    0|0
  • dağınık değilim ama titiz de sayılmam.

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelirmis daginik degilim daginikligi hic sevmem..

0|0
    0|0
    • çok iddalıyız bu konuda galiba; hiç dagınık degilmisin yani şüpheli bir durum :)

• annen çok şanslı senin gibi derli toplu bir kıza sahip oldugu için :D

• Tskler:)

• çok titiz değilim çok dağınık değilim :)

0|0
    0|0
  • çok pis titizimdir

Bknz: burcum başak :)

0|0
    0|0
    • bendensin ;)

• yok öyle yaklaş maklaş.. ne çay ne kahve.. + bile vermemişsin peh!

• ne çay ne kahve göge bakalım mutluluk kuşları seslensin yürek birazda asi olsun. aşk otobüsüne binmeli insan belki eller birleşir kenetlenir kendini hatırlardın belkide kim bilir beni

• dağınık odada oturamam çok titizim :|

0|0
    0|0
    • hımmm senin gibi titiz ve düzenli bir insanı bulmak çok güzel bir duygu yaşasın :)

• Çalışma masam hariç düzenliyim:-)

0|0
    0|0
    • :) bir ara çalışma masasının fotoğrafı çekte bir koy görelim neler varmış; kahve,sifara kola kül tabagı sigara paketi,başka ne var çalışma masasında :)

• Ne sigarası yaa sigara içmiyorum

• hmmm çok güzel o zaman :)

• ben ve dağınıklık ? çok uzak

0|0
    0|0
  • ben dağıtıyorum , kuzenim topluyor.

hastalık derecesinde düzene bağlı , şanslıyım vesselam .

0|0
    0|0
  • Çok dağınığımdır. Üşengeçlikten ve dağınıklığı umursamamazlıktan olsa gerek:)

0|0
    0|0
  • hayır bn topluyum

0|0
    0|0
  • ben dağınık değilim,başkaları yerini değiştirmediği sürece aradığım herşeyi bulabiliyorum

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 8

• ben atmıyor sayılırım. ilk geldiğimde evet ama sonra en faZLA 1 saat topluyorum sonra. insan üşengeçliğinden dağınıktır bnce.

0|0
    0|0
  • annem bunu 20 yıldır kendine soruyordur kanımca

0|0
    0|0
  • dağınıklık neyse de, pis olmak apayrı bir durum. ben çok dağınık olmama rağmen temizliğe önem veririm.

0|0
    0|0
  • Kafam dağınık odam dağınık . Kim uğraşacak şimdi öf be! :)

0|0
    0|0
  • dağınıklılıgımda bile bir düzen vardır :D

titiz değilim ama pis de sayılmam

0|0
    0|0
  • dağınık bir insanım tarzım böyle

0|0
    0|0
  • dağınık bir evde duramam. hatta hiç bir yerde. düzenli olmalı şık ve temiz mis gibi kokmalı

0|0
    0|0
  • temızlıkte titizim ama esyalarım konusunda dagınıgım kendı odam ıcın konusuyorum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;