Havuzda yüzüyorsun, aniden şortun çıkıverdi, naparsın?

Kalabalık bir yüzme havuzunda yüzerken aniden şortun veya bikinin çıkıverdi naparsın?

0|0
1513

En İyi Kız Görüşü

• Benim başıma bir çok kere geldi.Misal tavsiye ediyorum bikiniyle kaydıraklara binmeyin.Biliyorsunuz tatil yörelerinde işte Aqua Cityler oluyor , kaydıraklar vs , bunlara kesinlikle bikiniyle kaymayın imkanınız varsa mayo kullanın. Ben Antalyada bir sene kaydıraklardan kayarken bikinim üstü hep çıkmasada tersinemi döndü ne yaptı bilmiyorum suyun altında anladım ve hiç birisi zahten bakmıyordu inşallah ve hiç bir şey olmamış gibi hemen bikiniyi yerine yerleştirdim ve hiç bir şey olmamış gibi havuzdan çıktım ama bir daha kaydıraklarda asla bikini kullanmam.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Kafayı tırlatırım herhalde :D Sorular konusunda hayal gücünüze hayran kalıyorum :D Bir keresinde de bir kişi sevgilinizin evinde tuvalete girdiğinizde tuvalet tıkanırsa ve evde başka kimse olmazsa ne yapardınız şeklinde bir soru sormuştu :D

0|1
    0|0
    • hahaha :)

harbi hayal gücü

• Deliler deli olduklarını asla kabul etmezler. :D

• Eee yılan var yalanmi söylüyoruz kardeşimmm :((

Neyse boşver muzik link

• iskeleden suya cumburlop atlayınca bikinimin üstü çıkmıştı :D zor oldu ama buldum ve giydim artık atlarken ellerimi çiçek yapıyorum :D

1|1
    0|0
  • havuza gitmiyorum

0|0
    0|0
  • bikinimin ipiyle es kaza bi vukaat atlatmışlığım var..

0|0
    0|0
  • Yüzen birinin yanına gidip şortumu neden çıkartıyosun diye bağırırım

0|1
    0|0
  • denize girdiğim için pek sorun olmuyor deniz koyu renk oluyor ve kalabalıkta kim kime dumduma :))

0|0
    0|0
  • hiç bozuntuya vermem,giyerim tekrardan devam ederim...

0|0
    0|0
  • havuza girmediğim için sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Aaa böyle bir bacak gördüm.

0|0
    0|0
  • Yiğidin malı meydanda olur demeyiz herhalde teallam ya

0|0
    0|0
  • :D ewt ckıo cktrmadan duzeltıorm :D ama artk gymıorm mayokını daha iyi aclmıor :D

0|0
    0|0
  • bikinimi birilerinin getirmesini söylerim havuzda giyerim ben onu :D

0|0
    0|0
  • ben erkeklerle yüzme havuzuna girmem günah allah baba kızar sonra :((

0|1
    2|1
    • erkeklerin girilmesi muhtemel olupta girmediği bir yer söylermisin ! sen bence Türkiyede havuza mavuza girme, Türk erkeği karı kılığına girer, yine girer gireceği yere :)

• Allah baba (Haşa!) denmez. İnsani vasıflarla Allah'ı nitelendirmeyelim. Baba olmak insanlar içindir, Allah doğmadı, doğurulmadı, doğurmadı o bizim için geçerli... Tabirlerde hata yapmayalım, senin niyetinin temizliğinden eminim de bilmeden böyle tabir hataları yapabiliyoruz ;) İkinci söyleyeceğim şey, evet erkeklerle bir arada havuza girmek falan günahtır, girmemekle iyi yapıyorsun...

• ipinizi saglam bagayın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana oldu balıklama atlamıştım löp dedi çıktı shortum allah kimseyi böyle sınamasın

2|0
    0|0
  • Suda yılan var çıkın diye bagırırım.

0|0
    0|0
  • Sen sanırım insanlardan sorun etmem, önemli değil devam eder ve sonra da havuzdan öyle çıkar giderim demelerini bekliyorsun sanırım.

1|0
    0|0
  • göndere asarım.babalık sapığın alasısın ha haberin olsun

1|1
    0|0
  • Daha rahat yüzerim

1|0
    0|0
  • alır tekrar giyinirim ne saçma soru :D

0|1
    0|0
  • İpimle kuşağımı sıkı bağlarım ki devamı görünmesin adamım.

0|0
    0|0
  • şortumun kendi kendine çıkma ihtimali sıfır bu durumda bir sıkıntı yok paşam...

0|0
    0|0
  • Yüzme bilmediğim için öyle bir sorunum yok.

0|0
    0|0
  • köpekbalığı modunda sırt üstü yüzerim:))

0|0
    0|0
  • suyun içinde bulup giyerim

0|0
    0|0
  • bu soruyu sormak için çok düşünmüş olmalısın

0|0
    0|0
  • Hiç Bişe Olmamış Gibi Devam Ederim Zaten Gören Gördü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;