2 Yıl Fitnees Yaptım Artık Sadece Kickbox'la İlgilenmek İstiyorum Vücudum yaglanır mı Yoksa Söner Mi?

2 Yıl Fitnees Yaptım Artık Sadece Kickbox'la İlgilenmek İstiyorum Vücudum yaglanır mı Yoksa Söner Mi? yani ben dedemin ki gibi olsun istemiyorum en azından söneceksede normal eski haline dönsün yaglanmasın istiyorum bunun için ne yapmam gerek?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi bir çökme durumu olacaktır ama şeker ve doymuş yağlardan uzak durursan bir yağlanma söz konusu deildir

0|0
    0|0
    • çökme durumu derkende etinin sarkma konusunu kastetmedim kasların şiş gözükmez

• hah bende bunu istiyorum be abi süper olur yani 2 resimle örnek verilse ytrli şöyleysen şöyle olursun gibi mesela bende farkettm brz bilgisiz cevap veridklerini çok saol

• mesaj at bana yollayım sana bir örnek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• O senin çalışmana bağlı :)

0|0
    0|0
  • Cevaplardaki gibi bir sönme durumu yaşamazsın. Sonuç olarak spora devam ediyosun ve bununla birlikte beslanmene dikkat etmeyi unutma

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarım var senin gibi yapan... hiç bir şey olmuyor aksine kickboks kasları sertleştiriyor fıstık gibi olursun merak etme gram yağ tutmazsın

0|0
    0|0
    • hadi ya yani vücudum seksi kalacak holeyy :D

• kesinlikle , zaten kickboks çok hareketli bir spor senin yağlanmana izin vermez :)

• ztn yaglı ve tuzlu pek kulllnmıyrm kullanmıcamda

• fitness bittigi anda vucut eski haline donmeye basliyo. Omrunun sonuna kadar kickbox yapman lazim her zaman fit durabilmek icin.

0|0
    0|0
    • e iyide bacım bu dövüşçüler nasıl kaslı kalıyor o zmn adamlar hayvan gibi Alistair Overoum yaz adamın kası birçok bodyçiden daha iyi ve dünyanın en iyi dövüşçülerinden

• Adamlar sadece kickbox yaparak mi o vucudu elde ediyo zannediyosun? Agirlik calisiyolar. Vucudun oyle kalabilmesi icin, tekrarlamak zorunda. bir yerde bir seyi keserse vucut eski haline doner. Kas calismadigi zamana...

• bılmıyorum ama kıckbox ıyıdır erkeklere yakıstırrım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yağlanmaz ve sarkmaz. Çünkü kickbox, oldukça yorucu ve terletici bir spor olduğu için daha da sıkı görünürsün, yağ yakarsın. Ancak eskisi gibi kaslı görünmezsin bu da bir gerçek.

0|0
    0|0
  • dostum fitnissi bırakınca sarkmalar olacak biliyosundur bunu zaten sen bende 2 yıl fitniss yaptım şimdi boksa başlıyacam bende kilo vermek için boks çok ideal arkadaş hiç yemekten kesmedi 4 ayda 40 kilo verdi yağlanmazsın yani

0|0
    0|0
    • iyi yaglanmam sadece vücudumda kaslar söner dimi?

• peki yağlı tuzlu şekerli kullanmasam

• protein falan alma sakın doğal beslen elma falan ben gidiyodum fazlada kas istemiyodum hiç bişey kullanmadım protein kullananlar %100 gelişiyorsa ben %50 geliştim ama onlar şu an söndü benim hala aynı

• Kickbox antremanlarını düzenli yapcaksan kesinlikle yağlanmazsın ama hacim olarak küçülürsün.

0|0
    0|0
    • olsun ya hacimden bişi olmaz

• Yalnız derecelere girecek misin?

0|0
    0|0
    • nasıl yani amatör olarak sürekli turnuvalara katılıyorm kaçırmıyorum genelde derece dersen henüz sadece Amatör Türkiye 3'lügüm var işte bu yüzden body'i bırakıp sadece kickbox'a yönelecem

Yükleniyor... ;