Kimler spor yapıyor? Yapanlar sağlık için mi görüntü için mi yapıyor ya da ne için? Hangi sporu yapıyorsunuz?

Kimler spor yapıyor? Yapanlar sağlık için mi görüntü için mi yapıyor ya da ne için? Hangi sporu yapıyorsunuz?

1|0
1613

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Görüntü için spor yapmak çok itici bir şey, ben güçlü olmak için yapıyorum. tenis ve basketbol oynuyorum ayrıca koşarım falan. sadece güç için

0|0
    0|0
    • wowww baya sporcusun sen yaw :)

• Evet sende sağlıklı seni seviyormuşsun

• Ben sağlıklı güçlü ve iyibir görünüm seviyorum

• Vallahi ben götümü kaldırıp bakkala gitmeye bile üşeniyorum... Siz nasıl her gün uğraşıyorsunuz hayret ediyorum

0|0
    0|0
    • Sonrada gelip kaslı sevmiyorum erkek dediğin göbekli olcak diyorlar sanki baklavaları fırında yaptırdık 2 saat pişti böyle oldu :D

• Eglenmek icin yetenegim olduğu icin sevdiğim icin yapiyorum voleybol benim vazgecilmezim. d

0|0
    0|0
  • sağlık için yapıyorum ama görüntüsü de hoş oluyor tabi :) vücut geliştirme taekwondo ve boks

0|0
    0|0
  • şimdilik görüntü için yürüyüş ve koşu yapıyorum ama fitness yapmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • şimdi görüntü için yapıyom sonra sağlık için yapcam

0|0
    0|0
  • Sağlığım için yapıyorum tabi ki de

0|0
    0|0
  • yürüyüş yapıyorm hem mecburiyet hemde görüntü

0|0
    0|0
  • goruntu için okey oynarim :D

0|0
    0|0
  • Stres atmak için beni rahatlatıyor.

0|0
    0|0
  • kilo sayesinde sağlıklı bir hayatım oldu :DDD

0|0
    0|0
  • Ikisi icin de yapiyorum fitness

0|0
    0|0
  • Görüntüyü korumak için

0|0
    0|0
  • İkiside

0|0
    0|0
  • Tabiki sevdiğim için yapıyorum kick boks ve wushu

0|0
    0|0
    • Bildiğin en iyi savunma sanatı hangisi

• Wushu cunku hem tekme hem yumruk hemde guneş var ve hepsine hazırlıklı oluyosun teokwondo da tekme çalışıyosun ve yumruklara hazırlıklı değilsin boksta yumruk çalışıyosun tekmelere hazırlıklısın kick boksta her ikisini çalışıyosun ama gureşte yetersiz oluyosun ama wushu hepsini içeriyo

• Nefes açısından sordum aslında bruce lee tarzı

Erkekler Ne Diyor 13

• Fitness ve yüzme fitnessa görüntü için başlamıştım ama artık sağlık için yapıyorum fit bir vücuda kavuşmak için ama görüntüde önemli ya :)

0|0
    0|0
  • Eğer bir erkek fiziğinin resmini çekip nete falan koyuyorsa görüntü için yapıyor demektir. Ben bunu bilirim, bunu söylerim.

0|0
    0|0
  • ya usta ben karın kası yapıyorum üstten yavaş yavaş kendini belli ediyorr ama alt taraflar zor gibi gözüküyor

0|0
    0|0
    • Alt karın hareketlerine bak bide alt karın zor çıkar sabret hareketi doğru yaptığına da emin ol farklı kaynaklara bak

• Haftanın 3 günü fitness yapıyordum simdi ameliyat oldum askıya aldım. 2 günde düzenli yüzme.
    1 ay sonra adam akıllı başlayacağım.

0|0
    0|0
  • fitness ile uğraşıyorum ilk 2 sene evde çalıştım motivasyonum ilk günkü gibi yüksek
    go hard allday everyday !

0|0
    0|0
  • Bedenimle para kazanmadığım sürece, hiç bir güç spor yaptıramaz bana

0|0
    0|0
  • Bugün bütün kızlar öldü deseler yarın vücut geliştirmeye gideni zikzinler:)

0|0
    0|0
  • tabi ki fit olmak için yapıyorum yani görünüm birazda güçlü olmak için

0|0
    0|0
  • güç için yapıyorum bro

0|0
    0|0
  • Boks

0|0
    0|0
  • Sağlık için yapıyorum, görüntü yan etkisi.

0|0
    0|0
  • Fitness, yüzme.

0|0
    0|0
  • Görüntü için

0|0
    0|0
Yükleniyor...