Kas yapmak iiçin yağlanmakmı gerekiyor?

kas yapmak için kilo almak mı lazım, ben zayıfım 2.5 aydır spor salonuna gidiyorum kaslarım sıkılaşsada kilo alamadım pek çok yerde kas olması için önce yağ olması gerektiğini duydum yağın bir işe yaradığını düşünmüyordumda korkusuzca yemekleri yiyip gotü göbeği saldıktan sonra mı body yapmam lazım kas olarak kilo almak için
bir sorum daha olucak sabah aç karınla yapılan koşu kiloyu dengelermiş yani fazla yağları erittiği gibi zayıfsamda kilo aldırırmış bu doğru mu

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almadan kas kütlesini büyütemezsin bu dogru ama gidip te kilo almak için yağlı yemekler yersen onlar sadece göbeklere ve dediğin gibi kalçaya gider sporcu takviyesi besinleri al karbonhidrat isteğin vücut için sana yardımcı olacaktır kollarda omuzlar yağlanma yapar ama amacıda bu sonra kasa çevirmek

0|0
    0|0
    • yatmadan önce yemek yesem mi

• doğal beslenmek istiyorum

• çok yemek yemen lazım genellikle protein agırlıklı et ama yağlı yiyecekler değil :) biraz gelişmen zaman alır sabırlı olman lazım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kas ile yağın pek alakası yok. Kaslanmak istiyorsan hacim kazanman gerekiyor. Yağı kasa çevirmek gibi bir durum yok.

Eğer kiloluysan ve kas yapmak istiyorsan, yağ yakıcı egzersizler ile supplementler kullancaksın.
    Yağ yakıcı + Bol Protein

Eğer zayıfsan ve kas yapmak istiyorsan, kilo aldırıcı supplementler ve egzersizler yapacaksın.

Gainer

Daha iyi anlaman açısından sana ürünleri de göstereyim.

Kilo verdirici : https://www.supplementler.com/c/karnitin-38

Kilo aldırıcı : https://www.supplementler.com/c/kilo-aldiricilar-5

0|0
    0|0
  • Protein agirlikli beslen eti sutu yogurdu eksik etme ve protein tozlari var onlardan kullan 😏

0|0
    0|0
  • Bol bol yumurta aki ye, pirinc makarna sut magnezyum al ise yarar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo almak istiyorsan kardio az yapmalısın koşudan falan uzak durmalısın günde 3000 kaloriden fazla almalısın bol protein bol karbonhitrat tabi yağ alcan ama abur cubur yeme şekerli seylerden uzak dur bide salonda çalıştığın vakit ısınma hariç 40 dk geçmesin ayrıca büyük kaslara yoğunlaşmalısın yağ oldukça kas yapman zorlaşır bu arada (saf kas)

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Kas için protein ağırlıklı beslenip ağırlık kaldırman gerekli.

0|0
    0|0
  • protein. net

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;