Galatasaray'da liseliler mi daha içten taraftar, liseli olmayanlar mı?

Galatasaray'da liseliler mi daha içten taraftar ? liseli olmayanlar mı? liseliler bence adamlar onca senelerini vermiş camiaya ..

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

• bizim ülkemiz niye böyle ya? niye hep bir bölücülük söz konusu? ne zaman bütün olacağız biz? bu ayırımcılık ne zaman bitecek? ben koyu bir fenerbahçe taraftarıyım. ama ortada bir haksızlık varsa tepkimide belirtirim. liseli olmayan galatasaraylılar taraftar değil mi? o stadı sadece liseli olan taraftar mı dolduruyor? takımın ürünlerini sadece liseliler mi alıyor? gs nin bize yenildiği ilk maçta gözyaşları döken taraftarlar liseliler miydi? aynı şekilde şampiyonluk geldiğinde gözyaşalrı döken sevinenlerin hepsi liseli miydi? bırakın bunları sokaklara çıkın en içten taraftarlar orada...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray lisesi çok nbüyük bir kültür eğitim çok kaliteli olduğu için illa Galatasaray'ı tutanlar değil iyi bir eğitim almak isteyenlerin de tercihi olan okullardan birisi .

Sınava girenlerin çoğu %95 başarı elde edip + mülakat ile seçilen kişiler orada okumak herhangi bir okulda okumaya benzemiyor .

Şimdiki mezunlar o kadar değil ama eski mezunların okul ceketlkerinde bile Gs arması ile okudukları için Galatasaray sevgisi şimdikilere göre daha ağır basıyor çünkü eskiden orada okuyanlarda biraz daha Gs sevgisi vardı şimdi ise genel amaç iyi bir eğitim.

Taraftarlık olayı ise bence gönülden bir durum liselilerden çok fanatik olanda vardır henrhangi biri gibi maç izleyende taraftarlardan aynı sekilde kaybettiğinde uzulende vardır hayat devam ediyor deyip saniyesinde unutanda vardır

0|0
    0|0
  • facede fanatik gsliler gs bilmem nesinden mezun yazıyolar ona ifrit oluyorum

0|0
    0|1
  • Bence liseliler diye ayırmamak lazım genel olarak tüm taraftarı içten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadaşım ben galatasaray lisesini okumadım ama cok koyu bir gs taraftarıyım camia ya emek vermek için liseli olmak gerekmiyor acaba gs taraftarının kaçta kaçı liseli birde o acıdan bak ama bir galatasaray lı olarak asla korsan forma korsan ürün almam herzaman ultraaslan ürünlerini lisanslı olanı alırım benim de katkım bu yönden olur tabi birde bitmek tükenmeyen GALATASARAY AŞKIM

0|0
    0|0
  • ben liselisi değilim ama fanati-holigan GS liyim ve fanatiklikte tek rakibim Abdürrahim ALBAYRAK'tır... artık sen karar ver...

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle endekslemıorum bunu boyle...her yerde super fanatık GALATASARAYLILARIMIZ varr hepimiz biriz m ;)

0|0
    0|0
  • liseli olanlar ve olmayan demek takımınızın bölünmesine neden oluyor.

0|0
    0|0
  • taraftar taraftardır :S

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;