Bu kızların ağzı çok mu bozuktu ben mi yeni farkediyorum?

Ya eskiden kızlar küfreden erkeklere aşağılayıcı gözlerle bakarlardı. Günümüzde yolda, iş yerinde, telefonla konuşurken kızların daha çok küfrettiğine şahit oluyorum. Geçen gün #heamkhe diye bir TT oldu twitter da kızlar resmen akın etti... Biri bana kızların neden ağzının bozulduğunu, ya da küfre neden bu kadar merak sardığını açıklayabilir mi ? Belirtmek isterim ki çok itici oluyorsunuz. Kendi mahreminin kendi ağzından çıkması çok kötü durum...

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Ahir zamanda kadınlar erkekler gibi olmaya çalışacak,erkeklerde kadınlar gibi olmaya çalışacak..Evet senin sorunu doğrular nitelikte bu cümle ...

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Küfür bazen gözyaşının ağızdan akmasıdır..Kadınlar peki demez, küfür eder. taktınız bu küfür eden kadın iticidir felan. Kadın erkek farketmez, gerektiği yerde basıcan küfürü. O ne lan öyle hiç küfür etmeden yaşanılır mı? Ot musunuz siz? Küfür bir nevi terapidir evlat bunu unutma. Bende küfür ederim ederim yani ne yalan söyleyeim ama sıklıkla değil. bazı bayanların her sözünden biri amk amk amk bende yakıştırmam illaki. bazı erkeklerde ‎"Kızların küfür etmesi çok gereksiz, olmayan şeyin davası" diyen erkek, sen her "amk" dediğinde koyabiliyorsan önünde saygıyla eğiliyorum...

3|2
    0|1
    • gayet güzel yazmışsın gülbudu... değinilmek istenen yere nokta farkı ile algıda yanılgı yaşamışsın. Çok fazla, abartıdan bahsediyoruz hepimiz. Şimdi oturuyoruz bir yerde hatun kişi gelmiş " Bu ne abi amk s...rim boyle hocayı da vereceği notuda vermiom amk dersini" (örneğide nasıl bulduysam) dediği zaman erkeklerin hepsi bi donar kalır o ortamda... Bunu tartışalım

• Ya bunlar cidden kişiye göre değişiyor. Mesela benim en yakın arkadaşım erkek küfür etmeyen hatunlardan nefret ediyorum o ne lan öyle küfürsüz kadın mı olur diyor sen bu örnegi geç sevgilisinin agzında bi küfürler var agzın açık kalır. diğer erkek arkadaşımda yav bi git kardeşim ne öyle küfür eden kadın mı olur ayıp ayıp sevmem cart curt faso fiso ıvır zıvır dediğim gibi kişiden kişiye değişiyor herkesin tercih meselesi genelleme yapmıyorum yani.

• Şu var mesela eski neşeli bir kız arkadaşım vardı çok usturüplu oturmasını kalkmasını bilen kelimeleri seçerek konuşan biriydi. Ama mesela eğlenmeye çıktığımız zaman bir gün garsona "Nerde lan bu biralar amk haaa" demişti gülüp geçmiştim hatta baya güllmüştüm. Çünkü ne garson onu duydu ne başkası... Onun ağzından çıkana ben güldüm biz eğlendik. Ama ağzından da düşürmeyen bir kadından hiçbir erkek hoşlanmaz.

• kadınlar küfretmez peki dermiş .. ama kardeşim hak edende bascan bi güsel küfürüüü yaaa nereye kadar pekiii ...

0|0
    0|0
  • sımdıkıler boyle veya kısılık meselesı.

0|0
    0|0
    • evet son nesilde ağırlık var ben de farkediyorum bunu. Lise 7 sene önce bitti bizde lisede küfreden kız hiç hatırlamıyorum nadir belki off ... falan çıkardı. Şimdi bir lisenin önünden geç ya da üniformalı kızlar çatırtı gidiyor.

• Ben hala küfreden erkeklere aşagılayıcı gözlerle bakiyorum

0|0
    0|0
    • konumuz kızlar hemcinslerim zaten uçmuş milenyum küfürlerini de aşmışlar artık. Ama kızların ağzına hiç ama hiç gitmiyor

• erkekler yanımızda küfür etmese bizde etmezdk mesela benm arkim hep konuşurken*diyo bende ondan kaptım bunu istemeden de olsa ağzmdan kaçıyo :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız mı erkek mi ? İkiside birbirinin aynısı fark ettiren bir neden göster

1|0
    0|0
  • ediyorlar sahsen benden çok edenler var iğrenç

0|0
    0|0
  • ben öyle küfür eden bayanlara, hani alet nerde neyle koyacan diyorum...

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;