Sizin için bir ilişkide dış görünüş ne kadar önemli ve görünüşte en önemli şey ne?

sizin için bir ilişkide dış görünüş ne kadar önemli..? ve görünüşte en önemli şey ne..?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Her ne kadar hayır içine bakıyorum ben onun gibi klas laflar etsekte,ilk bakışta dış görünüş önemlidir.Lakin dış görünüş tek başına bir ilişki etmez,bir insanı dış görünüşüne bakarak sadece "beğenirsin",onu sevmezsin.Öyle olsa biz de gidip mankenlere aşık olurduk.İnsanın kişiliği önemlidir,aldığı terbiye önemlidir bence.Ben istemem çok kaslı çok parası olan çok yakışıklı ama adam olamamış bir insanla birlikte olmayı,hiçbir kızın da istiyeceğini düşünmüyorum açıkçası.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• cok onemlı oldukca onemlı

0|0
    0|0
  • yanıma yakışması lazım tabi:D

0|0
    0|0
  • kimse dışını beğenmediği şeyin içine bakmıyor :) (istisnalar hariç)

benim için ilk önce dış görünüş önemlidir, fakat beni ona aşık eden tipi değil davranışlarıdır.

0|0
    0|0
  • İlk başta dış görünüşe önem veririm ama. Hiç beğenmediğim bir insanla uzun süre konuştuktan sonra ondan etkilenip hoşlanabilirm.

0|0
    0|0
  • dis gorunus beniim icin on plandadir ama soyle soylim bir insan beni eglendirmesi gerekir ne kadar yakiskli olursa olsun hic birsey konusamiyorsak ortak noktomiz yoksa neyapayim ben o cocugu beni eglendirise espriylse rahat hisstiriyorsa zaten benim gozumde yakisiklidir o cocuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk başta dış görünüm ilgi çeker insanda tabi, ama tanıstıktan bi kaç sorna soğumakta var, o insanda hiç ummadığın hal haraket davnışlar huylar çıkabilir, ve o an güzelliği yakısıklılığı biter,

dış görünümü o kadar ahım şahım olmıyan bi insanla, 3-5 sohbetten çaydan sonrada sevmek vardıır, çünkü huyu suyu karakteri kişiliği hoşuna gider, o zamanda gözünde prenses prens olur, olay budur.

0|0
    0|0
  • Çok önemli. Eğer bu konuda çok önemli demeyen insanlar varsa, o aradığı(!) özelliklerden biri olan dürüstlüğü yoktur. Sizde biliyorsunuz önemini dış görünüşün, hemen bıdıbıdı yapmayın ya dürüst olsun, iyi kalpli olsun diye.

0|0
    0|0
  • Başta insanın içi temiz olsun.B.ktan bir insandan hayır gelmez.2. sırada görünüş var.

0|0
    0|1
  • Bazı made in china larında dış kabı mükemmel.. Bilmem anlatabiliyor muyum ?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;