Crossfit hakkında bilgi almak istiyorum?

Arkadaşlar crossfitt yapmayı düşünüyorum zaten body yapıyorm crossfit yaparsam bodyi bırakmam mı gerek crossfitin bana nasıl faydası olur bu crossfitte sanırım yağlıda yenilebiliyomuş bide crossfit hangi kas gruplarını çalıştırır

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Crossfit ağırlık kullanarak kardiyo yapmak gibi bir şey. İki yıl crossfitle uğraştım. Bana kazandırdığı en büyük üç şey direnç, denge ve hareket kabiliyeti. Body bırak tabi , zaten sonuç olarak bar , sehpa , dumbell bunları yine kullnıyorsun. Crossfit de tek gün bacak veya sırt basazsın. Antrenmankarın whole nody yani tüm vücudu kapsar. Tüm kaslarını çalıştırabilirsin. Fitnessdan veya body den daha eeğlenceli bir spor emin ol. yemek olarak da daha yağlı yiyebilirsin evet. Çünkü o ağır kardiyo antrenmanlarında yakıyorsun yediklerini.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yani crossfit yapınca iyi kas kütlem olur yani bide artık koşu yapmama gerekte kalmaz

• yine koşabilirsin. performansını arttırır. ama daha çok yemelisin. yoksa erirsin benden söylemesi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Crossfit daha ağır, daha sağlam.
    Direnç cidden önemli, yaparken bodyi bırak bence de, ilk başta zorlanırsın sonra alışırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• crossfit Baya bir yorucu oluyo. daha güçlü daha dayanıklı olmak için yapılıyo. bu yüzden çok fazla yorucu. Basit hareketler ama ağır ve yoğun kısaca. bence çokta faydalı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;