Yüzme , pilates, boks, fitness 'a gitmem gerek ne sırayla bunu yapsam kaçına gitsem beraberinde?

Yüzme bilmiyorum öğrenmeliyim. Pilates boy uzatıyormuş 164 üm 2 -3 santim daha uzun görünsem fena olmazdı, isttiyorum. Kollarım güçsüzdaha yapılı bir vücudum olsun istiyorum. 50 kiloyum. Biraz daha kilo almak ve sıkı bir vucuda sahip olmak istiyorum bunun içinde fitness gerek :))) Bence hepsi acil neresinden başlasam? :D :D

1|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 6 seneme girdim kickboksta fakat boyum hala 164 agir antrenmanlarda yapiyorum ama pek bir fark yok bokstan dış görünüşe dayalı bir değişme bekleme sadece yumruklarin guclenir bide teknik yaparsin.

0|0
    0|0
    • işte onu kollarım güçlensin diye istiyorum zaten. Boy uzatan pilatesmiş :)

• :D :D of hergun doluyor işte de çalışıyorum ne ara yapıcam sıkıntı burada zaten :D Neye ya en iyisi gidip spor salonunda hocaya demek. Onun fikrini almak :))

• Evet onlar daha prof hocana danismadan yapma zaten. Ama spor iyidir kesinlikle yap bence. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yüzme yap hepsinden iyidir sıkılaştırır artı yagların erir. boks ne memelerini kaybetmek mi isityosun

1|0
    0|0
    • :d :D daha guçlu kollar istiyorum erkekleri dövmek de istiyorum :D Ve de kendimi savunabilmek :) kollarım çok güçsüz.

• o zaman lastikle calıs :D renkli lastikler olur sertinden yumsagına ve iki elinede yarım litrelik su sisesi al dambıl gibi kullan :D

• :D :D :D :D Dambil çalışıcam erkekleri dövüceeeeeem :D kaslarımı gösterip imza attırıcam asdfghjdedgg ,:D

• Boks yüzme... Boks antrenmanların haftada yüzmeden daha az olsun

0|0
    0|0
  • şimdilik yüzme ve pilates yeter

0|0
    0|0
  • yüzme iyi fizik yapar ama bol süt iç

0|0
    0|0
  • Yillik uyelikler var bizim isimiz bu hocalariiz programliyor onlari ona gore gidiyorsunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;