Arjantin-İran maçında şike yok mu sizce?

Benim şahsi görüşüme göre bu maç şikeliydi. Arjantin 90 dakika boyu pozisyona giremedi, girmek istemedi. İranlı oyuncular sürekli zamandan çaldı, artık oyunun sonu gelmiş ama Arjantinlilerde en küçük bir hırs ve kızgınlık yok.
Büyük takım, kendi kıtasında, çok zayıf bir takıma karşı puan kaybetmek üzereyken hiç kızmazmı, hırslanmaz mı? Oyuncu değişikliğinde akip oyuncuyu yitmezmi hızlı ol diye?
Bu maç, tüm dünya tarafından oynanmış iddiada ve 1-0 lık sonuç tüm dünyanın parasını yaktı. Herşey ortada değil mi sizce?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şike pisliği maalesef artık dünya kupasına da bulaştı. Bildiğim kadarıyla bu maç iddaa oynanma rekoru kırmış. Tüm dünya genelinde oynanan para, milyar dolarlardan bahsediliyor. 1-0 lık sonuçla kim kazandı kim kaybetti? İddaa oynayan herkes kaybetti. Peki kim kazandı? İddaa şirketleri ve muhtemelen şike karşılığı aldığı payla Arjantin. Futbol açısından zaten 1 gol atsanda 3 puan alıyorsun 10 gol atsanda...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu maçta şikeli bir şey görmedim ben. Sen de iddaayı kaybedince tutturuyorsun 'şike şike'. Oynama be Gizli.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İtalya maçına iyi bak ve şikeyi daha iyi gör bu işler böyledir yani italya nasıl liginde şikelerle boguşan bir ülke aynısını gene bu sefer milli takımdada yaptı

0|1
    0|0
  • Şike falan yok herkes Fenerbahçe gibi değil..

0|1
    0|0
    • ama dostum, arjantin gibi bir takım, zayıf bir takıma karşı puan kaybetmek üzereyken hiçmi sinirlenmez, hiçmi hırslanmaz?

• Arjantin iyi bir takım değil sadece iyi futbolculardan oluşmuş bir yıldız topluluğu.. Takım olmak başka bir şey..

• tamam iyi yönetilmeyen bir takım, ona katılıyorum ama, ne olursa olsun, futbolcular öyle vurdumduymaz olamazdı, bence kesinlikle şikeli maçtı o
      belkide fener kötü örnek oldu hepsine :)

• Dünya kupasında şike olacağını sanmıyorum. Ayrıca iran in daha net pozisyonları vardı yenebilirlerdi.

0|0
    0|0
  • Ya brezilya maçı? Berabere bittiğinde miletin ne parası gitti.

Dünya kupasında şu dönemde oynamak çok akıllıca değil :)

0|0
    0|0
  • olsa da bilemeyiz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;