Beşiktaş denilince? Gören herkes kısa da olsa yorumunu yazsın. ?

Bazıları neden hep Beşiktaşın, Galatasaray ve Fenerbahçenin gerisinde olduğunu savunuyor? Sonuçta her takımın kötü zamanları olabilir. Türkiyenin ilk kurulan kulübü ve armasında Türk bayrağı olan tek kulüp (Milli takım görevinden dolayı) olmasına rağmen yine de Beşiktaş her zaman üçüncü büyük olarak görülüyor. Sizce böyle mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Türkiye'nin en karakterli taraftar grubuna sahip olan takım olduğu aklıma gelir.. :)

0|2
    0|0
  • bencede öyle, gardaş takım. dışlamayalım

0|1
    0|0
  • Besiktasin taraftari yeter be. Galatasarayli olarak diyorum. Ne decibel rekorlari kirmistir o taraftar.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş dediğimde aklıma heyecanlı, yaratıcı, orjinal, asi ama gururlu insanlar gelir ve bir kez daha Beşiktaşlı olduğum için şükrederim. Herkes Beşiktaşlı olamaz.

0|1
    0|0
  • abim geliyor ve iyiki diyorum bana sen Beşiktaşlısın demiş.
    kadın ya da erkek olmak gibi bu
    doğuştan gelen bir duygu gibi insanda.

0|1
    0|0
  • çArşı. Taraftarına hasta olduğum takım.

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi Galatasarayın gerisinde olduğunu düşünürüm, hep. Nedensiz.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• sevinmek için sevmek değil, kupalara değil armaya renklere aşığız
    biz diğerleri gibi aldığımız kupalarla değil
    Baba Hakkı’yla, Şeref Bey’le, Süleyman Seba’yla övünürüz

Varsın kupamız az olsun, serefli insanlarin takimi olarak bilsinler yeter

0|2
    0|0
  • Benim için birinci sırada kardeş, desteklediğim takım olduğu için. Şu anda zorlu bir dönemden geçtiğimiz doğru. Özellikle ekonomik olarak. Kulübü batıran kişinin TFF başkanlığına yükseltilmesini ise TC'nin kaderine benzetiyorum. Tayyip de ülkenin anasını ağlatmanın cezası (!) olarak yakında cumhurbaşkanı olur muhtemelen. Tekrar futbola dönecek olursak, zor zamanlar üstünden devam etmek istiyorum. Yakın zamanda böyle ekonomik bir zorluğu GS de yaşamıştı. Ama halktan para toplamak dışında bu süreci idare etmeyi başardılar ve - yine aynı ekonomik dar boğaz yolunda ilerleseler de - şu anda stabil durumdalar. Bizim de stadımız yapılsın, bizim de tribün gelirimiz 13 milyon TL yerine onlarınki gibi 130 milyon TL olsun biz de iyi yerlere geliriz. Hatta Önder - Bilic ikilisi uzun yıllar bizde görev alırsa altyapının da düzeleceğini ve diğer büyük addedilen kulüplerimizi geçeceğimizi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Fikret Orman dönemi itibariyle malesef öyle. Beşiktaş, Türkiye'nin en köklü kulübüdür ve mutlaka eski gücüne kavuşacaktır ama şu dönemde 3. büyük olarak gösteriliyoruz değil, gerçekten öyleyiz.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş şampiyonluğu en çok hak eden takım olduğunu düşünüyorum çünkü iyi günde kötü günde destekleyen bir taraftarı var...

0|1
    0|0
  • Açıkcası Türkiyede iki büyük var. Galatasaray ve Fenerbahçe.
    Şampiyonluk açısından bakacaksak tamam beşiktaş 3. büyük olarak gözüküyor ama avrupadaki duruma bakacaksak beşiktaş 2 takıma göre çok gerilerde.

0|1
    0|2
    • Fenerbahçeyi de gördük sezon başında..

• Fenerbahçenin şampiyonlar ligi maç başına puan ortalaması 0,97
      Beşiktaş'ın 1,10
      Bakmana gerek yok..

• Son 5 senenin puanlamasna göre yuapılıyor o..
      Bizim mali krizden dolayı avrupa kupasına gidemememiz o farkı yarattı..
      Genel başarıdan bahsediyordun, haksız çıkınca son 5 yıla çevirdin..

• ALİ SEMİYEN:AMACIMIZ TÜRK OLMAYAN TAKIMLARI YENİP ÜLKEMİZİN ADINI DÜNYAYA DUYURMAKDIR.
    GALATASARAY TAKIMI BU MANTALİTE İLE KURULMUŞ SAĞLAM BİR TEMEL ÜZERİNE İNŞAA EDİLMİŞDİR BU DENLİDİRKİ TÜRKYENİN EN BAŞARILI KULÜBÜDÜR.
    FENERBAHÇE İSE İLK KURULAN FUTBOL TAKIMIDIR VE ATATÜRKÜN TAKIMIDIR BU SEBEPLE İKİNCİ BÜYÜKDÜR.
    BEŞİKTAŞ İSE ÜNLÜ TARAFTARIYLA KENDİNE ANCAK 3. SIRADA YER BULABİLMİŞDİR

0|1
    0|0
  • Bir BEŞİKTAŞLI olarak sayımızın az olmasını seviyorum sonuçta bizim belli bir taraftar grubumuz var yani sadece TÜRKİYE değil dünya seviyor taraftarı ve takımımızı bu bize fazlasıyla yeter biz bize yeteriz kısacası

0|2
    0|0
  • Metin Tekin özetliyor Beşiktaş'ı aslında ; Beşiktaş, aşktır aşk !

0|1
    0|0
  • Benimde kafama boyle kazanmis fenerbahce sonra galatasaray sonra besiktas geride kalıyor.

0|1
    0|0
  • beşiktaşlı olmak ayrıcalıktır herkes birgün beşiktaşlı olmasın o ayrıcalık bırakın bizde kalsın :)

0|2
    0|0
  • 3. büyük olarak görenlerin eski sahalarındaki son derbide feci koymuştuk onlara dert olmuş demek ki..

Fenerbahçelileri hiç saymıyorum onlar Korkak Tavuk Ortega Pankartı'nın, 90'da Sergenlerin Olcayların şokundan ne dediklerini bilmiyor.

0|0
    0|0
    • Fenerinkileri sayalım mı istersen bide? Liseliler diyorsun komik olma artık.
      2 tane yendiğiniz takım var okadar.
      8 yıldır duymuyor diyorsun ama adamlar duydumuda en az çeyrek final görüyor.
      Adamların uefa yarı finali var.
      adamlarında şampiyonlar ligi çeyrek finalleri var bence tekrar düşün.
      Barcelona ve Chelsea galibiyetleriniz var ee başka?
      fenerinde birçok galibiyeti var büyük takımlara unutma.

• daha fazla puann?
      bakmak lazım buna..

• Avrupadaki normal puanlamaya baksan?
      Arada dağlar kadar fark olduğunu göreceksin...

• sahil...

0|1
    0|0
  • 8-0 geliyo direk. malum liverpool yenilgisi

0|0
    0|1
  • Ne lig şampiyonluk dertleri var
    Ne uefa sancıları var
    Ne türkiye kupası

Ne güzel lan beşiktaşlı olcam bende dert yok tasa yok.

0|0
    0|0
  • Başarı durumu ile alakalı.

0|0
    0|0
    • bir şerefli başarı var bir de hile ile, şike ile alınmış başarı var hangisini tercih edersin?

• Beşiktaşın hiç kirlenmedi mi?

• Kirlendiyse örneklerle anlat hadi?

Yükleniyor... ;