5 yıl sonra bugün ne yapıyor olacaksınız?

Eminim ki hayat bizi şaşırtmaya devam edicektir.Önce hayalgücünüzle biraz şaşıralım:)5 yıl sonra ne konumda,nerde ve ne yapıyor olacağınızı hayal eder misiniz?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Ahh 5 yıl. 5 yıl önceki hayallerime bakacak olrsam neredeyse bin km lik yolda bir kaç adım atmış sayılırım. O geçen yılara bakacak olursam gelecek 5 yıl da mucize olmassa sanırım sürünmeye devam. Ama gel gelelim hayallere nerde olurum ne yapmak isterim dersek burayada anlat anlat sığdıramam. Ama öncelikle yurtdışına çıkmak isterim hiç bir yerde sabit kalmadan dünya kendi eksenin etrafında döndüğü gibi bende o şekilde dünyanın çevresinde dolaşmayı isterim. Beni hiç bişekilde birşey bağlamadan al sırtına çantayı yolda kazan paranı hiç derdin tasan olmadan yaşa bu dünyada sür keyfini diye geçiyor içimden. Bir yanda da güzel sahil kenarında şehirden epey uzak biryerde evli çocuklu şehir gürültüsünden (hatta lanetinden) uzak kafama göre avcılık yapacak her türlü maceraya atılacak. eve geldiğimde eşimin güler yüzünü görecek ve eşimi alıp istediğimiz yere gidip eğlenip huzurlu evimizin bahçesinde hamakta uyuyakalacak hayallerim var.

Anlattıkça sorduğun sorudan sapığımı hissettim o yüzden kesiyorum. Ve cevap veriyorum tek başıma şehirden uzak bir yerde kamp yapıyor olabilirim :)

1|0
    0|0
    • Aşk'taki Aziz Zahara gibi.:)

• Ahh 5 yıl. 5 yıl önceki hayallerime bakacak olrsam neredeyse bin km lik yolda bir kaç adım atmış sayılırım. O geçen yılara bakacak olursam gelecek 5 yıl da mucize olmassa sanırım sürünmeye devam BU KADAR GÜZEL ANLATILABİLİRDDİ

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• 5yıl benim için çok uzun bir süre.5dk sonra ne yapacağıma dair hiç bir planım yok.hedefsiz yaşıyorum bu kimi zaman bir handikap gibi görünse de hayatımın nereye gideceğini bilmemek bana keyif veriyor.planlar doğrultusunda yaşarsam kendimi sürekli stres altında hissederim gibi geliyor.daha az hata yapmaya çalışmak filan...ama bir an "harbi yahu diyerek irkildim"saygılar,iyi sabahlar.

1|0
    0|0
  • ne dersem diyeyim hayat istediği gibi sürüklüyor zaten.büyük ihtimal başarısızlıklarımın ödüllerini fazlasıyla topluyor olacağım.

1|0
    0|0
  • Allah bilir

1|0
    0|0
  • Bu soruyu ben soracaktım

çok hainsin :))

1|0
    0|0
  • Türkiyede Yaşıyorsan Hayal Kurmak Bile Parayla :D

2|0
    0|0
  • Şimdilik bi hareketlenme yok ama muhtemelen evlenmiş olucam :)

1|0
    0|0
  • bodrumda bir ev alıp balkonunda güneşleniyor olacağım

1|0
    0|0
  • Evlenebılırım belkı ve belkıde çoçuklarım olur

1|0
    0|0
  • bilemedim ama dahada yaslanacagimi biliyorum

1|0
    0|0
  • hakkın rahmetine gitmiş olçam herhalde.

1|0
    0|0
  • Hayal kurmayı ve plan yapmayı bırakalı yıllar oldu,şimdi sadece yaşadığım günün hakkını vermeye çalışıyorum

1|0
    0|0
  • evli mutlu çoçuklu :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yüksek lisans <3

2|2
    0|1
  • her hangi bir okulda sözleşmeli öğretmenlik ve yüksek lisansımı yapıyor olacağım beyaz arabalı prensim gelip beni bulursa bir de evli olmuş olacağım inşallah :)

1|0
    0|0
  • Hiçbir tahminim yok.. Evlenmiş olabilirim. Evde kalmış olabilirim. Kocaya kaçmış olabilirim. ;) (anlayan anladı orasını) Çok eğleniyor olabilirim.. Çalışıyor olabilirim. vs vs işte. Bilemeycem

1|0
    0|0
  • yaşıyor olmayı diliyorum..saygılar

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;