Güç arttırma antremanı hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar ben vücut geliştirmek istemiyorum ama kuvvetimin artmasını istiyorum fakat nasıl antreman yapacagım konusunda hicbir fikrim yok konuya hakım olan var mı?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• az tekrar çok ağırlıkla çalışmalısın ve vücut geliştirmeci gibi olmak istemiyosan mutlaka germe egzersizleri yapmalısın önce ve sonra

0|0
    0|0
    • Agırlık calıstıgın zaman ister istemez vucut gelişir ama benim odaklandıgım nokta gücümün kuvvetimin dayanıklılıgımın artmasında, antreman programı hakkında yardım edebilecek bilginiz var mı peki?

• Ben güresı bıraktım ama sporu elimden geldigi kadar devam ettirdim, haftanın uc gnü kosu 10 km kosuyorum, bana bir program konusunda yardımcı olabilir misin ust duzey olsun ben yine o hareketleri yapacak guc kondusyona sahip oldugumu dusunuyorum. Her bölgeyi calıstıracak bir hareket olsa yeter.

• yardımcı olurum tabi ki elimden geldiğince koşu en iyi spor aslında bu şekilde koşmaya devam et koşuyu da zorlaştırmak istersen kısa mesafede olsa koşarken bir dizini gövdene yaklaştırarak kaldırıp onu indirirken diğerini kaldırarak koşabilirsin topu atıp tutarak mekik çekebilirsin şınav çekerken gövdeni kaldırdığında ellerini çırpıp yeniden yere koyabilirsin bunlar bütün vücudu çalıştırır ordaki gibi step tahtasının bir orasına bir burasına atlayabilirsin 1 metre kadar yüksekten atlayıp tekrar o yüksekliğe sıçrayabilirsin ya da durduğun yerde önce çömel sonra sıçra daha rahat sıçrarsın

Erkekler Ne Diyor 1

• Merhaba
    Kuvvetin birden fazla türü vardır ve hepsinin antrenmanları kısmen birbirinden farklıdır. Örneğin patlayıcılığınızı arttırmak için maksimum kaldırabildiğiniz kilonun %30-60 ı ile çalışmanız gerekir vb.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • profesyonel oldugunuzu nerden bilecem spor salonu işi içinde olanların alayı dümenci kusra bakma ama hangi salona gidersen git bak çoğunda bölgesel zayıflama diye saçma bir cümle yazar.Herkez profesyonel zaten bu meslekte amatör yok.

• Evet maalesef ülkemizde önüne gelen hoca oluyor.
      Linkte antrenörlük sertifikamın resmini yolluyorum. Facebook sayfamdan karşılaştırabilirsin. Bazı bilgileri güvenlik amacıyla sildim:
      https://i61.tinypic.com/20a3tll.jpg
      ÖNEMLİ NOT:
      Linkte sorun olursa tekrar atabilirim.

Yükleniyor... ;