Spor yapıyorum ama bir şey değişmiyor. Egzersiz rutinim nasıl olmalı?

Gizli Üye
2.5 aydır evde egzersiz yapıyorum. Kilom yerinde. Amacım kilom değişmeden (belki sıkılaştığım takdirde 2-3kg alabilirim) kas kütlemi artırıp yağ oranımı düşürmekti fakat bu kadar zamandır çok bir değişiklik olmadı. Beslenmem aşırı iyi değil ama çok da kötü değil. Açıkcası sıkılaşma bile olmadı neredeyse diyebilirim. Belki karın kaslarım biraz belirgin hale gelmiştir o kadar. Ama o da gerçekten az yani.2.5 ay çok mu kısa bir süre, büyük kilolar vermediğim için mi süper değişimler görmüyorum yoksa anormal bir durum mu var?
Spor yapıyorum ama bir şey değişmiyor. Egzersiz rutinim nasıl olmalı?