Spor yaparken bisiklet doğru seçim mi?

Benim alt taraf zaten yağ yok ve zayıf. ( üst -alt bacak ve kalça ) . ama yine de spora başlamadan bir 10 dk bisiklet yapıyorum yürüyüşle birlikte. aynı zamanda squat yapıyorum kalça dikleştirme ve büyütme için. bisiklet yapmam buna engel olur mu? yani kalçamı dikleştireyim derken daha çok mu küçülür acaba?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• seni görmemiş olsam inanırdım bu söylediklerine. senin düzenli bir spora ihtiyacın var neva

0|0
    0|0
    • ben zaten fiziğimin ne kadar kötü olduğundan bahsediyorum :)))

• öyle tabi :D sen koyduğun fotoyu bile hatırlamıyorsun daha :D

• git iranlıya sor sen bize sorma kendini :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Merhaba
    Isınmak için 10 dk bisiklet olabilir. Ancak kaslanmak istiyorsanız kardioyu çok abartmayın. Ek olarak programınızı bilmiyorum ama tek başına squat yapmak yetmez. Hem antrenman hem de beslenme programınızın iyi tasarlanmış olması gerekir.
    Salona üyelik ücreti "ödemeden" antrenör eşliğinde profesyonel yardım (Özel Ders ya da Danışmanlık) almak isterseniz özelden ya da profilimdeki facebook sayfamdan bana ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
    • ücret ödemeden? hayır kurumu mu sizin salon?

• Hayır. Yaptığım anlaşmaya göre sadece bana ödeme yapıyorsunuz, ben onlara bir miktar komisyon bırakıyorum.

• Doğru seçim.

0|0
    0|0
  • Spor hocana sorsana yavrucum burada ne kalabalık yapıyon. Sanki buradaki herkes spor hocasımı. Unutma spor ile alakalı herşeyi salonda hocalara sor sağa sola değil.

0|0
    0|0
  • doğru seçim evet

0|0
    0|0
  • Yağ oranın düşük ve daha da yakıyorsun muhtemelen..Kardio yaptığın için popondan da yağ gideceği için ince sıkı istediğin popoya ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Kültürfizik yap

0|0
    0|0
  • Bisiklet iyiydir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç kalmaz

0|0
    0|0