Bu çalısmayla forma girebilir miyim sizce?

3 haftadır bu linki yapıyorum yanında ip atlayıp arada da dans ediyorum terliyorum. https://www.youtube.com/watch?v=y6gZVvsgevE Her şeyden yiyorum ama aksam 5'ten sonra kahve haric bir sey yemiyorum içmiyorum. Sizce bu çalısmayla forma girebilir miyim? 1 ay daha sonra etkisini ne kadar gösterir?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kilon varsa bunu deneme bence zayıfladıktan sonra yap. ve kolay bir egzersiz değil bu. bir boksör olarak 1 saat zorlanırım bunda ben:)

1|0
    0|0
    • ben bayağı alıstım artık çok kolay geliyor. boyum 170 kilom 65 :) vermem lazım ama bunun yanında ip atlıyorum ve zumba da yapıyorum arada. Bu video da bir 400 cal yakıyormus yani iyi olur bence ya

• elbette etkisi vardır ama bildiğim bişey varsa bir diyetisyene gitmeden sağlıklı kilo veremessin.bence git sana güzel bir diyet programı yazar birazda sporla çok kısa sürede halledersin...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bak arkadaşım ebru Şallı zaten zayıf hatta zapzayıf ı sıkılaşmak için yapılıyor eğer sen kilo fazlan varsa göbektir yanlardır baldırdır inceltemezsin taraflarını inceltmek için koşucaksın tempolu yürüyeceksin idman yapacaksın beslenme azaltıcak
    yaktığın kalori aldığından çoğaltıcaksın

0|0
    0|0
    • kilo fazlam var ama pilatesle de zayıflanıyor ben birde ek olarak zumba veya ip atlama yapıyorum boyum 170 kilom 65

• insallah. kaç vereyim peki?

• bilemem ben kaç istersen : )

• giremezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...