Spora ne kadar önem veriyorsunuz, hayatınızın neresinde?

Benim için çok önemli bir yerde. Hedefime ulaşmama az bir zaman kaldı ancak gittikçe büyüyor hedeflerim yolum sonsuz sanırım spor konusunda. Türk standartlarından yani o "kum saati" vücut tipinden çıkıp bambaşka biri olmayı hedefliyorum buna da gittikçe yaklaşıyorum. Tipik Türk kadını olmak asla istemiyorum. Son 1,5 yıldır böyle yaşıyorum ve çook mutluyum. Her gün en az 40 dk spor yaparım. Ya siz?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Yeme, içme kadar önem verdiğim bir şey. Ki böyle olmalı zaten. Nasıl ki vücudunuzun yiyeceğe ihtiyacı varsa o kaslarınızın da çalışmaya ihtiyacı var. Günümüzde insan kasına artık ihtiyaç duyulmadığı için o kasları kullanmıyoruz ve vücutta dengesizlik, zayıflık oluşuyor. Sağlık için spor şart.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum. bana 1 tabak dolusu baklava, börek yemekten daha zevk veriyor. tamam yeri gelince onlarda yenir ama eskisi gibi aman bir patates kızartması olsun aman bir pasta olsun demiyorum işin ilginci böyle yaşamaya o kadar çok alışmışım ki bir tam gofreti bitiremiyorum artık yarısından sonra tadı şerbet gibi geliyor.

• EIC için teşekkürler.

Biz ne kadar bilinçlendirebiliriz ki. Bunu sağlık bakanlığının yapması gerek fakat onların ne kadar umrumda ki. İş yine bize düşüyor. Bilgilendirebildiğimiz kadar insanı bilgilendirelim.

• https://gidahareketi.org/Default.aspx belki biliyorsundur bu site çok güzel bir site ve zamanını ayırıp 1 saatlik videolarını seyredersen çok güzel bilgileniyorsun ama durum gerçekten içler acısı. hele buradan bir videoyu seyrettikten sonra tavuk yiyesim bile gelmedi yediğimiz her şey zararlı.. ama ne kadar bilgilenirsek kar tabi.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Spor benim yaşamım, hayatımın anlamı diyebilirim. Topludan, topsuzuna hepsini yapmaya gayret ediyorum. Sporun en sevdiğim yanını söyleyeyim o tatli yorgunluğu yok mu öldürüyor beni. Sırf onun için bile spor yapasım geliyor. Her gün sabah 5te kalkıp koşuya gidiyorum tabi tabi akşam 9 10 gibide. bu da bir delilik derler ama tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • çok önem veririm hayatımın neresinde dersek sıla da hasret oluyo biraz ama ne yaparsın:D

0|0
    0|0
  • hafta sonu kosuyorum

0|0
    0|0
  • benim için de spor önemli bir yerde. Hiç bir galatasaray maçını kaçırmam.

1|0
    0|0
  • Ofisten çıkıp direkt gidiyorum.
    Akşam 18:00-23:00
    Merkezinde.

0|0
    0|0
  • yapmıyorum genelde yaz geliyo şimdi biraz yapmaya başlarım

0|0
    0|0
  • Hic hic hic

0|0
    0|0
  • göbeğinde hergün antreman yaparım :)

0|0
    0|0
  • cok onem veriyorum :D

0|0
    0|0
  • spor o kım ya tanımıyorum

0|0
    0|0
  • haftada bir falan yürüyüş

0|0
    0|0
  • Spor yapacak vaktim yok, zaten koşuşturma ile spor görevini yerine getiriyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zorunluluktan yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben devir totoyu yapıyom helal sana sjdjsjd

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;