Sizce vücut nasıl bayanlar?

Merhaba vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Amacım yağ oranını en alta çekip sadece yağsız kas kütlesi oluşturmak. Sizce vücut nasıl yorumlarınızı alayım. Bu arada genetiğim çok yatkın 10 günde baklavalari cikarttim :D linkte bosluk var

i.hizliresim. com/A2XZXX.png

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın amacım gösteriş degil o yuzden zayif duruyorum yoksa supplement kullanarak 1 2 ayda şişmeyi bende biliyorum :D

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• 10 günde baklava çıkarmalı program beyler capslerle kanıtlarla.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi bence çalışmaya devam

0|0
    0|0
  • bu daha tam olmamış. bir gazeteye sarıp güneşte bir hafta beklet olgunlaşacaktır. hahaha :D

0|0
    0|0
    • Yag orani cok dusuk bu kadar oluyor supplementsiz

• evet arkadasım ben sadece espri yaptım şimdilik iyisin ama dahada gelişebilir çalışmalara devam ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel değil o kadar. Yağ oranın yüksek. Göğüs oldukça yetersiz + omuzlarda öyle kendini bükmüşsün ondan öyle büyük gözüküyor. Kollarda zayıf. Sırt göremedim ama o da %99 yetersiz bence.

Supplement'e at çamuru sen, vücut geliştirmeden anlamadığın belli. Hemen ilaç gözüyle bakıyorsunuz. O seni şişirmiyor gıda takviyesi o günlük ihtiyacın yetersiz ise beslenmene ek takviye olarak kullanılır.

Senin dediğin gibi şişilseydi öyle dünyanın her bir yanı Arnold gibi vücut geliştirmeciler olurdu.

Ayrıca supplement kullanmak daha zor yoldur çünkü para veriyorsun + daha fazla çalışmak ve emek vermek zorundasın. Yani idmanların daha sert olacak.

0|0
    0|0
    • Yag oranimi yuksek hahaha niye bu kadar cahilsin ki naturel bu kadar oluyor. Ki profesyonel hocalarin olduğu salonda çalışıyorum. Vucudum on numara degil zaten daha supplementin ne oldugunu bilmiyorsun gelmis yorum yapıyorsun senin gibi bilmisler sayesinde bu spor bu ulkede cok ilerde

• Supplement'in ne olduğunu bilmiyorum? :) Sen daha bu sporu bilmezken ben supplement kullanıyordum. Profesyonel hocaların olduğu belli konuşmandan. Asıl vücut geliştirme sporu senin gibi supplemente arnold gibi kas yapıcı ilaç gözüyle bakanların yüzünden gelişmiyor. Zaten senin amacın belli burada kızların dikkatini çekmek. Fakat gerçek vücut geliştirmeci gösteriş yapar ama öyle kızlara değil her ortamda yapar çünkü dikkat çekecek vücudu vardır. Ama sen git avrupada insanlar pek ciddiye almaz çünkü çok kaslı insan var çünkü avrupada ilaç bu kullansam hemen gelişirim gözüyle bakan zihniyet yok sende ki gibi.

Yağ oranın yüksek kollarından ve belinden belli. Yan karın kası bölgesini çalıştırmamışsın yağ oraları sırf. Belin çok kalın + kollar zayıf ve yağ oranı yüksek. Aşırı demiyorum hayalinde ki six pack için yağ oranın yüksek. Türkiye'ye göre ortalama bir vücudun var. Vücudun 10 numara olmadığını ben zaten söylüyorum, beslenmen kötüyse ve iyi antrenman yapamıyorsan o senin sorunun.

• Zayıfsın kanks t-shırt gıyınce hıc bısı bellı olmaz

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi sadece kas olsun istiyorum kışın bulk yapmayi düşünüyorum

• Kambur durarak kas gösterilmez.
    onuda geçtim.. Tecavuzdenmi aranıyorsun kafanı nie boyadın. Neden uyanıyorsun.
    kolların çok zayıf.
    bu özgüven fazla sna. Evde çay ve sigara içiyorum 7/24 yatırıyorum. Senden daha iyi vücuda sahibim. Şimdi kaybol

0|0
    0|0
  • Yağsız vücut olmaz.İnsanların iç organları yağ ile çalışır

0|0
    0|0
    • Yagli oluncada o kaslar belirginlesmez dostum

• Anladım, yolun da başarılar biraderim.Ama bana soracak olursan seni hantallaştıracak kadar çok kas yapma.Bu halini biraz daha irileştirirsen gayet iyi olursun

• Evet kışın bulkla irilesmeyi düşünüyorum zaten su halim zayif gozukuyor ama alt yapi saglamlastirmak ilk hedefim

• at gibisin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;