Dövüş sanatlarına ilgi duyan bayanlar var mı?

Genelde bayanlar dövüş sanatlarıyla ilgilenen insanlara nasıl bakarlar?Sadece onların gözünde vurdulu kırdılı insanlar mıdır...yoksa savunma taktiklerini ilginç bulurlar mı?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• ben kucuken kik boksa gitmeyi cok isterdim, ailem izin vermemisdi , babam deyilde annem yok kizsin yok zaten agresivsin sudur budur 19 yasinaa geldim haala gitmek istiyorum kik boksa bana o um torbasini versinler yeter bana, ama dersler okul su bu zamanim yok :) bence stress dagitmaya birebir :D icki micki yalan , ve savunma tabiki

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ciddi anlamda uzakdogu dövüs sporlarıyla ugrasmıs biri olarak aslında şu anki hayalim SAYOKAN (Türk savas sanatı) egitimi almak :)

0|1
    0|0
    • Karatenin türklere uyarlanmış şekli gibi geliyor bana:DHatta adamın türk filmleri bile vardı yaa :DAma eleştirmiyorum faydalı kesinlikle :D

• esasen tarihini inceledigin zaman Göktürklere kadar gidiyor bu spor. Yani bilirsin ortaasya Türkleri ve uzakdogulular pek bi kaynasırmıs kız alıp verme falan :) Kim kimden etkilendi orayı bilmem ama savas sanatımızın gecmisiyle gurur duydugum kesin :) Sadece bugüne kadar sahip cıkmamısız ve şu anda da yeterli tanıtım ve reklam yok

• Evet değerlere sahip çıkmalıyız :D

• yoo neden öyle olsun ben severim bir ara tekwando dersi almıştım. tamam çok aşırı ilgimi çekmez onun için yanıp bitip ölmem ama severim. yapanı görsem öğretmesini isterm :)

0|1
    0|0
  • hiç ii bakmıyorum :/ sevmem de uğraşmam da ..

0|1
    0|0
    • Olabilir canım herkes sevmek zorunda değil :D

• ben nie saldırıyım delimiyim ecelime mi susadım :) yok aksine hiç sinirli biri diilim :) tamam sen şimdi sanırım dövüşle ilgileniyormuşsun ama sert biri diilmişsin anladım ben bunu ama umarım hep böyle güler yüzlüsündür :) artık pozitif düşünücem bu konuda :)

• dövüs sanati derken? ben silahlanmaktan yanayim. sanat da neymis.

0|0
    0|1
  • Bence her iki cinste ilgilenmeli.Kavgalar heyecanlı olur:)

1|0
    0|0
    • Ben kavga sevmiyorumda genelde bitirmek için kullanıyorum.Çok nadir birisi gereksiz artistlik yaparsa:D

• şiddet spor olmaz

0|0
    0|0
  • dövüş spor ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kişilik meselesi yahu ben xyz ile ilgileniyorum.Kimisi için gayet saçma olabilirken kimisi için eğlenceli olabiliyor.Kız nufusu erkek nufusunun 5/2 si kadar dediğim gibi kişilik meselesi

0|1
    0|0
    • Ne biliyim genelde böyle vurdulu kırdılı filmler için ne o öyle diyenler oluyor ama .Gerçi bayanlarda az değil bu konularda :DDediğin yüzde yüz doğru yorum için teşekkürler...!

• Gibi kendo diye bir spor ile ilgileniyorum.Japon kılıç sanatı basitçe açıklarsak geçmişte samurayların aldığı kılıç eğitimi diye açıklayabiliriz

• Hee tamam biliyorum bu tahta samuray kılıçlarıyla yapılıyor :D

• sevişmekten korkan bayanlar dövüş sanatlarına yöneliyor, bi de çirkin olanlar.

0|1
    0|0
  • düvüş sporlarını ben bile sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;