Kızlar, kız arkadaşlarınızı kıskandığınızda neler yaparsınız?

Erkekler erkek arkadaşlarınızı kıskandığınızda olarak

düşünebilirsiniz. Onu habire aşağılar misniz, yoksa sizden güzel / yakışıklı olduğunu bildiğiniz halde en kötü çıktığı fotolarını mı kullanırsınız? Ne yaparsınız herkez anlatsın bakalım.

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• ben pek kıskanç deeilim sanırım ama eğer ki kıskanırsam da çok büyük bi özelliği vardr o yüzden kıskanmışımdır...napardımmmm? sanırım onla daha az vakit geçirirdim ona zarar vermemek için:DDD

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Su son 2 gune kadar kiskanmazdim ama ciddi anlamda kusursuz hemcinslerimle ayni cekimde olunca egom yerlere indi. Cekim esnasinda yanlislikla birinin burnunu yamulttum o kadar...

2|0
    0|0
    • Güzelmiş bu .D

• etmus bunu senmi yaptın :)))) inanmıyorum

• evet... neden surekli modellik yapmamam gerektigini artik biliyorum :D ciddi anlamda cekememezşigim var, yazik edecektim adonis gibi adamlara vura kira

• helal olsun kardeşim derim vallahİ yakışıklı adamsın inşallah hayatında sana değer veren bir kız ile tanışıp onunla ömrünü geçirsin derim neden kıskanayım ki sonuçta ERKEĞİN ÇİRKİNİ OLMAZ FAKİRİ OLUR.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlarımı kıskanmam !

... Akıllı,başarılı erkek arkadaşlarımı hep takdir ederim.

1|0
    1|0
  • mesela derdim, herkez diye yazılmaz herkes diye yazılır, onun beni kıskanmasını sağlardım bir sekilde sen napardın peki ?

0|0
    0|0
    • Kimse mükemmel değildir , kendimi olduğum gibi kabul edıyorum, pek bir şey yapmam bakarım en fazla ,kıskançlıkla kendime zarar vermemek en doğrusu

Kızlar Ne Diyor 5

• kıskanç biriyimdir kabul ama hiç böyle bir kıskançlık yaşamadım etrafımdaki herkes olabildiği en mükemmel yaşamı yaşasınlar diye çabalarım hatta

ama sorun şu ki en yakın arkadaşım gerçekten en yakın olan kız arkadaşım benim hayatımı taklit eder bazen işte o zaman hayati faaliyetlerim sona ermiş gibi ruhsuzlaşırım

0|0
    0|0
  • Benden çirkin olanları güzel görme gibi bir huyum vardır ben genelde onlarla uğraşırım yoksa güzel insanları severim onlarla derdim yok .D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarım tarafından hep takdir edildiğim için kıskanıldığımı düşünmüorum ve kıskanmmda başarılı olduğumuz konularda birbirimize hediyeler dahi aldığımız oluyor.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarımı asla kıskanmam güzelliğini osunu busunu falan genelde ben sevgililerimi kıskanırım.

0|0
    0|0
  • sevgılımden baskasını kıskanmam...

en yakın kız arkadasım var onunla gurur duyarım kıskanmaktan ziyade...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;