Ülke yastayken elin portekizlisi sevinmiyor ama bizimkiler nerdeyse halay çekecek bu niye?

Bir ADAM var Soma'yı unutmadı gol sevinçi yaşamadı Portekizli.
Diğerleri Türk olduğu halde Somayıda insanlığıda unutmuş. https://i.hizliresim.com/VpDD7n.jpg

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bir galatasaray taraftarı olarak bunu yadırgadım ve Galatasaray maçını degistirip lig tv 2 de Beşiktaş maçını izledim.

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu işin Türk ya da yabancı olmayla alakası yok bu işin vicdan ve duyarlılıkla alakası var.Beşiktaş ve galatasaray tibünleri yas-matem havasına girmişti, Beşiktaş oyuncuları maç öncesi kararlaştırdıkları şekile bu havaya uydu fakat gs oyuncuları maalesef ayrı dünyadaydılar

0|1
    0|1
  • İşiniz gücünüz sanalda tribünlere oynamak. Gerçekçi olun kendiniz olun. 3 gün güya yas tutacak 4. gün unutacaksınız ve yolda yanınızdan geçen bir işciye ya da otobüste yanınıza oturan çöpçüye aşağılar gözüyle bakacaksınız. Peki bu roller kime?

www.facebook.com/photo.php

0|0
    0|0
  • Akpli vekilin düğün yapmasına ne diyeceksin media.cdn.t24.com.tr/.../...-dugunde_881311542.jpg

0|0
    0|1
  • bizim mahallede 4 düğün var : )

0|0
    0|0
  • bizim kanımız canımız bedenimiz ucuz kardeşim be ele ağlarız kendimize gulerız bu böyle gelmıs boyle gider insanlar artık kalabalıktan ziyade gereksiz olarak goruluyor sen bosver onları

0|0
    0|0
  • Welcome to Turkey

0|1
    0|0
  • roboskidede yas tuttunuz zaten
    oyle değilmi? üstelik onları devlet öldürdü

0|1
    0|0
  • galatasaraylıdan ne beklersin ki zaten.

0|2
    0|2
  • Tt.arena fransız topraklarında sanırım.

0|2
    0|1
  • Yahu hiç futbol, basketbol oynadın mı bunları söylüyorsun. Oyun esnasında adrenalin ile her şeyi yapabilir ve unutabilirsin.
    Galatasaray ilk yarı baskı yapmış golü bulamamış rakibi 1-0 önde sinir, stres en yüksek seviyede o gol sonucu bir rahatlama sonucu verilmiş bir reaksiyon.
    Ne yani gole sevindiler diye umursamaz mı oldular?
    Bırakın bu işleri çok fazla saçma şeylere takılıyoruz.

0|3
    0|1
    • özetleri aç bakalım bütün takımlar sessiz sedasız kutladı golünü

• Gerekçeyi açıkladığımı sanıyordum ama anlamamışsın sanırım. BJK ve GS diğer takımlara oranla daha stresli maçlar oynadılar. Belki GS golü ilk yarıda bulsaydı onlarda belki sevinmeyecekti ama iş 2. yarıya kalınca ve rakip önde olunca o an o gol bir rahatlamanın dışa vurumu oldu. Bu işlerin biraz içinde olmak lazım anlayabilmek için.

• Sen evde simdi somurtup oturuyomusun dogruyu soyle

0|2
    0|1
    • dua ediyorum

• Az once bir film izledim kahkahalar attim.napmam gerekiyo.bu kazanin sorumlulari piskince uste cikip birilerine yumruk atacak skinti yok.futbolcu gol atmis niye seviniyo.

• Mal, duyarsız bir milletiz çünkü.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sözde yas tutuyoruz normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;