Vücudumdaki değişim ne zaman belli olur?

Spor yaparken vücudumuzdaki değişimi tam anlamıyla görebilmek için ne kadar zaman gerekir? özellikle kalça sıkılaştırma ve karın kası konusunda?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• iyide bu senin ne kadar çalıştığına bağlı mesela günde 1 saat gerçekten yoğun spor yapıyorsan ve yediğine içtiğine dikkat ediyorsan 1 aya kalmaz gözle görülür değişim.

0|0
    0|0
    • bana kalsa daha fazla çalışıcam da 2 günde bir olması gerekiyormuş her gün sakıncalı dedi bir eğitmen

• yeni başladıysan 2 günde bir yeterlidir ama sen yinede spora başladıktan 2 hafta sonrasından itibaren boş günlerinde biraz çalışabilirsin. Mesela spra gitmediğin günlerde yürüyüş yap veya koşu iip atla olmadı aynı hareketleri yap ama kısa kısa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• yapacagın spora ve sahıp oldugun vucuda gore degısır bu, ıstedıgınız sey için bol bol yüzmenizi tavsiye derim..

0|0
    0|0
  • Karın kaslarının belirmesini istiyorsan yağ oranı aşa çekmen sağlam diyet yapman lazım kalça içinde sıkılaşmayı iki haftada hissedersin Squat tarzı hareketlerle

0|0
    0|0
  • en az bir ay

0|0
    0|0
  • yaptığın haraketlere ve yemene içmene bağlı

0|0
    0|0
  • kızlara aşırı kas yakışmıyor

0|0
    0|0
    • çok değil ama özellikle karnın üst kısmında yani mide bölgesindeki kaslar çok hoş duruyor bence :)

• kızlarda baklava durması itici bence de ama hafif kas güzel oluyor. erkeklerde de tabi seksi duruyor :)

• göbek kasım var benim de :D

• bir ay içinde fark eder senin fiziğin nasıl?

0|0
    0|0
    • biraz göbek ve bel kalınlığı var yan taraflarda. ve düşük kalçalar :/ sıkı spor yapıyorum ama 5-6 ay beklemem gerektiğini düşünüyorum. önce karnın düzleşmesi lazım, kas sonraki iş :))

• boy 159, kilo 50

• Iyiymiş spor yaparak fiziğin daha da güzel ve seksi olacaktır

• 2ay falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 haftada sen farkedersin. 1 buçuk aya gözle görülür değişim olur

0|0
    0|0
  • 3 bucuk aydir ugrasiyorum bende (haftada 3 defa, 1 er saat) ve daha yeni yeni degisiklik görmeye basladim.. sabir lazim :)

0|0
    0|0
    • sizin kilo vermek için mi yoksa vücut şekillendirme mi? benm kilo problemim yok fazla , sıkılaşmam lazım

• olsun ya değişim olsun da acelem yok :) yeter ki sonu güzel olsun :)) 25 yaşıma kadar sınır koydum kendime , henüz 22yim :D

• ozaman cok iyiymis, düzenli devam edersen 25ine kadar süper vücuda sahip olursun merak etme :) önemli olan irade..

• 3 ay gerekli canım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir ay boyunca düzenli yaparsan o bir ay içinde bariz farkı görebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;