Ne tür sporlarla hangi bölgelerdeki yağları yakıyorsunuz?

Ne tür sporlar yapıyorsunuz..kardiyo, plates, boks, mekik, squat, mekik, yürüyüş..amaçlarınıza ulaştınızmı? Kızlar dümdüz karın, popolar kalkık, kollar bacaklar ince oldumu? Erkekler dilediginiz kaslı veya istediginiz şekle girdinizmi? Malum yaz geldi çattı (^_^) herkese +1

1|1
719

En İyi Erkek Görüşü

• Kilosu olan bir insan önce sağlam bir diyetten geçmelidir.Bol bol yürüyüş yapmalıdır tempolu bir şekilde.Fitness salonlarındaki koşma aletiyle olacak iş değil.Herkesin kendi bir programı olur belli bir şekilde.Fonksiyonlu kas sistemi vardır insan vücudunda.Karın kasları en az 6 aylık süreçten sonra belirginlik vermeye başlar.Haftada 2 gün karın kası çalışın.Sonra göğüs sonrada kol kası.Spor olarak aktivite istiyosanız mağlum yaz geldi dediniz bol bol yüzün.Yüzme vücuttaki olası kasların %80ini çalıştırmaktadır.Boy uzaması için sıçrayıcı sporlar yapın.Basketboll, voleyboll, hentboll tarzı.Umarım yardımcı olabilmişimdir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben önce yürüyüş yapıyorum sonra ağırlık bacak ve kollar için sonra mekik çekiyorum karın bölgesi sıkı olsun diye sonra squat yaparım ve bazen en son havuza girerim yaklaşık 1 senedir bu şekilde çalışıyorum.

1|0
    0|0
    • Harika...sevndm ttlim..aynen devam.spor her turlu seyin ilaci..:)

• Yanlış yapıyorsun. Squatı doğru ve verimli yapabilmek için mekik squattan sonra yapılır. Yüzmeyi ise en sona koymak garip. Yüzmede tüm kaslar çalışır. Büyük kaslar ilk olarak çalıştırılır küçük kaslar en son.

• Ben istediğim gibi bir vücuda sahibim.. Sahiptim ;) kızım olana kadar 50 ile hamile kaldım 64 ile doguma girdim 60 dogumdan ciktim ve ben şok gecirdim :)) neyse iki ay sonra 1 ay boyunca her gun 20 dakika yürüyüş 20 dakika bisiklet 20 dakika yüzdüm ve 15 dakika sauna ve 15 dakikada buhar banyosu ve bebegim 4 aylikken ben 50 kıloydum.. Simdi kızım 2 yasında ve ben 48 kıloyum ve spora devam..

1|0
    0|0
    • Helallll beeee..alnında opuyorm ttlim:)) takdiri ilahi bisiysin..cevrene yay bu durumunu

• peRi-Ri bir sorum olucak size, öncelikle tebrik ederim :) ya bu sauna, buhar banyosu falan cidden yararlı mı kilo vermek için merak ettim yorumunuzu görünce? pek inandırıcı gelmiyordu da bana..

• Ben cildim ve dinlenmek icin vakit geçiriyordum orda.. Onun oncesinde zaten 40 dakika spor 20 dakika yüzüyordum..;)

• İlk başta stretching yapıyorum daha sonra ip atlıyorum beş dakika, lunge ve squat daha sonra karın için başlıyorum 8 min abs birinci seviyesini yapıyorum ve 30 sn plank sonra da soğuma yapıyorum ağırlıkla çalışmıyorum hafta bir gün sadece ağırlık çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Önce jimnastik hareketleri yapıp 30 dk Esniyorum sonra plates yapıyorum 30 dk kadar ve 10 dk cardio yapıyorum bisiklet sürüyorum yürüyorum bol bol boyum 1.67 ve 34 32 bedenim çok memnunum özellikle hiit cardiodan

1|0
    0|0
  • Futbol , Boks severim.
    Vakti zamanında F1 izlerdim..

1|0
    0|0
  • bunları yapmıyorum basketbolla uğraşıyorum ve cok seviyorum bu saydıkların işeme yaramıyor benim :D

1|0
    0|0
  • 1 yıl fitness yaptım istediğim sonucun yarısına ulaştım diyebilirim çünkü okuldan dolayı sadece 3 gün vaktim oluyordu. Şimdi salonu bıraktım kendim yapıyorum. Step aerobic, plates, hızlı cardio falan filan.. Amacım yaza kadar daha sıkı ve ince bir vücuda sahip olmak bakalım :F

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;