1 ay

Bir zamanlar onlar da oyuncuydu! İşte bazı teknik direktörlerin gençlik halleri! Hangileri sizi şaşırttı?

FreeZone__Genc
Ben Sergen Yalçin'a, Slaven Bilić ve Şenol Güneş'e şaşırdım açıkçası.

Bu arada, herkes hangi teknik direktörün nasıl göründügünü pekala çok iyi biliyor. Bakalım kimler aynı kalmış, kimler yaşlanmış. :)

Listemizdeki isimler şunlar... :)
(aşağı da anket halinde ve aslında bayağı bulmuştum ama biliyorsunuz anket limiti var. 😅😅)
Bir zamanlar onlar da oyuncuydu! İşte bazı teknik direktörlerin gençlik halleri! Hangileri sizi şaşırttı?
Sergen Yalçın - Beşiktaş
A seç
Ünal Karaman -Trabzonspor
B seç
Şenol Güneş - Trabzonspor
C seç
Fatih Terim -Galatasaray
D seç
Ve, Slaven Bilić - Hırvatistan Milli Takımı
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Güncel: Süper Soru seçildi. Haydee bakeeem. 😂😄😄
1 ay
Arkadaşlar, Sergen abiye ayıp olmasın ama. %10 da kalmış adam. 😅😅 Yorumlarınız için teşekkür ederim. Renkler bizi ayırmasın, tek bayrak altında, TÜRK BAYRAĞININ altinda bir olalım. GS buyük, FB ezik filan demeyelim. Hepimiz aynı bayrak altında kurulmuş takımlarız. 😉
3
8
Görüşünü yaz