Canınız sıkıldığında ne yaparsınız?

Gün içinde herhangi bir sebeple canınız çok sıkıldığında, her şey üzerinize geliyormuş gibi olduğunda genellikle ne yaparsınız?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Her sey cok cok cok ustume geliyorsa oturur aglarim, gecer. Yok oyle siradan biseyse acarim muzigi dans ederim. Bu da vazgecilmez dans muzigim:)

https://www.youtube.com/watch?v=N2VQQEoWlTg

0|0
    0|0
    • hem üzüldüm hem sevindim. bayanların en büyük deşarj yolu gibi geliyor bazen ağlamaları. merak ediyorum da acaba bayanlar ağlayamasaydı ne yapardıı? güzel soru olur bundan yaa, dur sorayım hatta :D:D

• hahahha:) bu da iyiydi :) cok yasa :D

• amiiiin, hep beraber :P

• değişir.

internette boş boş zaman geçirmek, sigara içki içmek, yatağımın karşısında ayna var uzanıp saatlerce kendimi seyredebilirim, ayna karşısına geçer saçmalarım, dışarı çıkar yürürüm, oturur ağaçla bakışırım, kuşları dinlerim, böyle abuk sabuk şeyler.

1|0
    0|0
    • ciddi bir şeylerle uğraşmak daha çok yoruyor böyle zamanlarda değil mi?

• evet denecek bir şey yok. ama verdiğin örnek gerçekten vurucu. her şeyin varolmaya çalışması, mesela kendini asam adamın ellerini kaldırıp ipi tutmaya çalışması son anında çırpınması ya tek değerli şeyin yaşamak olduğunu ya da bilinçsiz bir yaşama isteğini gösteriyor. belki de değerli bir şey umut da biz farkında değiliz.

:)esen kal.

• Pandora'nın kutusunu hatırlattın bana, sonuçta biz ölene dek umut kanla birlikte damarlarımızda dolanıyor sanırım sevgili bbbbbb,

sağlıcakla kal. :)

• bende şöyle maddelendirdim.
    *kitap oku
    *dnr da satılan mandala kitapları var onu alabilirsin zaten ucuz bişiy boyarsın zevkli.
    *internette tavsiye sitelerini dolaş güldürme amaçlı.
    *kendine bak ojelerin varsa onu sür kombin yap yeni aldığın elbise varsa onu giy
    *müzik dinle.
    *çiçek besle
    kardeşinle ya da arkadaşlarınlaysan monopoly vb oyunları oyna.
    *güzel yerlere git dışarıda paten sür dolaş.
    *evcil hayvan varsa onu besle konuşş sev.
    *resim çiz.
    *boyama yap.
    *telefonundan karaoke programları falan var onu yap.
    *arkadaşlarla buluş.
    *karikatur çiz. :D
    *tavsiye siteleri açabilirsin *istersen* çantamda ne var gibi.
    bunlar mesela ama isterseniz daha fazla şeyler var bu birkaçı var çoş eğlen.
    kendini üzme. :)
    iyi vakitler.

0|0
    0|0
  • Evdeysem uyurum, işteysem kahve içerim

0|0
    0|0
    • uyumak, uyanınca geçer mi peki genellikle ya da hafifler mi?

• geçmiş olsun. kaşların hemen alt tarafına göz çukurunun üst kısmına 2 parmağımla hafif baskı uyguladığımda azalıyor genelde benim baş ağrım, istersen bi dene, bakarsın sana da iyi gelir.

• 1 tane dolorex de işe yarıyor şahane bir ağrı kesici

• çok sinirli olurum kimseye bulaşmayım diye odamdan çıkmam. Müzik dinlerim hayal kurarım uyurum.. Bazen odamda değilde balkonda oturuyorum daha güzel oluyo

0|0
    0|0
  • Beni çekebilecek birine bağırırım.stresimi atarım.

0|0
    0|0
  • Uyumak rahatlatıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunlardan bırını içerim.. link

0|0
    0|0
    • linki gördüğümde alkollü bir şeyler zannetmiştim ama sayfa açıldığında gerçekten utandım kendimden, fesatlığımdan. eh ne diyelim, afiyet olsun dostum, yarasın :)

• diğerlerınıde ıcıyoruz:) ama skıntı dedın ona bunlar ıyı gıdıyor

• :P alemsin valla muhtar, yarasıııın :)

• canım sıkıldığı zaman vakit geçirecek birşey ararım.

bazende birşeyler yerim. nedense canım sıkıldığı zaman sürekli birşeyler yiyesim gelir :)

0|0
    0|0
    • sonrasın hayal ediyorum da, can sıkıntısından kaynaklanan atıştırmaların sonucunda ortaya çıkan kilo kazanımının sebep olduğu tüketim bir kısır döngü oluşturuyor veeeee

sıkıldıkça yemek yiyen, kilo aldıkça sıkılan bir kardeşimiz oluyor :)

yok yok iyi geliyorsa abur cubur yemeye devam etmek lazım :D

• ben fazla kilolu değilim. aksine boyuma göre zayıfımda :) benim için pek sorun teşkil etmiyor. ama tabi abur cubur yeyince sağlıksız beslenme söz konusu oluyor. bu bakımdan kendime biraz çeki düzen vermem gerektiğini düşündüm şimdi :)

• :P pislik yapacaktım yaaa, neyse, çok şükür kilo sorunun yokmuş. mutlu ve sağlıklı bir ömür dilerim. :)

gönlünce...

• Ya dışarı çıkarım yada film izlerim yada bişeylere bakarım netten. Ama bazen film izlemekte yetmiyo başka şeyle uğraşmakta. Can sıkıntısını gidermek için elbet yanında biri olucak o yüzden en iyi çözüm dışarı çıkmak .

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkar gideceğim yeri bilmeden yürürüm...

0|0
    0|0
    • daha çok sıkmıyor mu belirsizliğe yürümek?

• şimdiden iyi yolculuklar o halde..

• Teşekkürler... :)

Yükleniyor...