Türkiye'ye gelen en iyi yabancı futbolcu kim sizce?

türkiye gelen en iyi yabancı futbolcu kim sizce okacha alex anelka hagi ortega roberto garlos van hoydonk papescu

Güncellemeler:
kariyer olarak roberto garlos
hagi bence
alex büyük futbolcuysa elono forma giydiği brezilya mili takımında niye kadroda yok artı neden bir büyük takımda oynayamadığı kariyeri boyunca

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Hagi başka bir futbolcuydu

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum haginin büyüklüğünü arjantin romanya maçında çok belli oluyor izlemişsen tabi maradonaya karşı oynadılar hagi arjantin mili takımını dağıttı resmen

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Alex Alex Alex.. Bugun görünen ;)

0|0
    0|0
  • Alex ve Hoıjdonk bir de hagi..

0|0
    0|0
  • türkiye'ye gelmiş geçmiş en başarılı yabancı oyuncu alex de souza

karakteri, tavırları ve oynadığı futbolla her zaman örnek olmuş adam gibi adamm:):):))

0|1
    0|0
    • alex futbolu zevk alamıyorum misal okacha çok zevk alıyordum hagi olsun ortega olsun ama alex futbolun içinde90 dk boyunca izliyorum top ayağına 1 kere geliyor oda gol oluyor yada gol atırıyor

• Lefter diyesim geldi bir Galatasaraylı olarak...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• keriyer olarak kesınlıkle taffareldır. ardından r. carlos gelır. ama efsane olma olarak haginin yeri ayrıdır. dunyada en ıyı 10 orta sahadan bırısı olarak gorulur cunku.

0|0
    0|0
    • bence kariyer olarak roberto garlos ispanyadaki başarısı çok almadığı kupa yok

• alex dıyenlere ben guluyorum vallahı de bıllahı de herseye saygı duyarım buna aslaa

HAGİ TABIKI DE SORMAN BILE HATA... !

0|0
    0|0
  • Bence Cristiano Ronaldo. yıldırım demirören çağırmıştı yatıyla filan dolaşmıştı.

0|0
    0|0
  • sence ?

0|0
    0|0
  • hagı bırıncı alex ıkıncı hagının tırnagı olamaz alex baba

0|0
    0|0
  • alex kesinlikle istikrarı ile bütün istatistikleri alt üst etti bile

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;