Bisiklete binerken yayaların dikkatsizliği sizleri de zorluyor mu? Bisikletin en çok nesini seviyorsunuz?

bisiklete binerken yayaların dikkatsizliği sizleri de zorluyor mu..? bisikletin en çok nesini seviyorsunuz..

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de özellikle istanbulda ne bisiklet kültürü ne de motorsiklet kültürü var. motorsiklet ile gidenlerin üstüne süren bir sürücüden ne beklersin ki?

Bisiklet yolu yok denecek kadar az olan bir yerde bir yayanın bisiklet yolunda önüne baksana bilader demesi cok kültürlülük olsa gerek :p

0|1
    0|0
    • harikasın ya..caddebostan sahilde..herkes bsiklet yolunda yürüyo..özellikle çocukları oralarda minicik bisikletlere bindiriyolar..trajikomik...

• Adamda var 10-15 binlik motor aynı fiyata arabası olan adam kalkmış üstüne suruyor ya. Var mı böyle bir zihniyet.

• Olay parada degil. sadece Herkes haddinden fazla yolların sahibi sanki.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ayak kasları

0|0
    0|0
  • bisiklet turu iyi

0|0
    0|0
  • bisiklete binemiyorum ki :(((8

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bısıklete bınseydım evım sahile yakın orda bınerdım bisikletın esinti vermesini sevıyorum :D ruzgarı cekıo sana

0|0
    0|0
  • binemiyoruz malesef

0|0
    0|0
  • yıllar oldu binmeyeli.

0|0
    0|0
  • aslında hızlı olursansan yayalar seni zorlamaz gördükleri zaman çekilrler :)

0|0
    0|0
  • çocukken biniyoduk ya en zevklisi bizim evin ordaki rampadan aşağı inmekti :)

0|0
    0|0
  • Bisiklete binmek rüzgara karşı koymak bulutlarda uçmaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;