King boks mu yoksa vucut geliştirme mi? hangisini tavsiye edersiniz? acaba hangisini yapsam?

psikolog3591
bir erkeğe en çok hangisi yakışır ne tavsiye edersiniz? daha önce vucut geliştirme yaptım omuz kaslarım gögüs kasım sırt kasım var sporu bıraktıkdan sonra göbeklendim.. şimdi diyorum ki vucut geliştirme mi yapsam (hem kaslanıp hem yağ yakmak için ) yoksa dövüş sporuna mı yazılsam (ordada kardiyo çalışması olacak göbek eritmeye birebir boksörler zaten yagsız ve kaslı oluyorlar bende yag yakıp kaslarımı koruyabilirim) kafam karıştı. spor aylık 150 tl boks aylık 200 tl hangisini tercih ediyim maddi boyutuda düşüncek olursak
spor yap kasların biraz daha büyüsün
A seç
dövüş sporu yap yeni bir hobi edinirsin
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 yıl
arkadaşlar ben bunu başarılı olmak için yapmıycam hobi edinme için yapıcam özgüven gelsin diye ve her iki sporunda kendine göre havası var boks videosu ya da fotografı çekilince ayrı bir havam olcak aynı şekilde vucut geliştirmeninde havası var ama boks sadeec resimlerde hava yapar vucut geliştirmeyse kasların iri oldugu sürece normal hayattada havalısındır..
King boks mu yoksa vucut geliştirme mi? hangisini tavsiye edersiniz? acaba hangisini yapsam?
0
3
Görüşünü yaz