Bir erkek bir kız için sınıfta kalmayı göze alabilir mi yaşı 21 yahu!

Ya çok çalkantılı bir dönemimiz oldu, ama aradaki bağ baya kuvetliydi onun hatarı sonucunda koptu, sevgili değildik ama çok daha farklı birşey. Artık hiç bir şansı yok, ama benden bir üst sınıfta, sınıfta kalırsa aynı sınıfa gidicez seneye. Hala birşeylerin döndüğünü seziyorum, istese sınıfıda geçebilir aslında, sizce neden böyle yapıyor ?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• abayı yakmışas bacadan tuten dumandan dolayı göz gözü görmez kalır sınıfta

0|0
    0|0
    • ? :)

• Birisi abayı yakmışsa , bacadan tuten dumandan dolayı göz gözü görmez kalır sınıfta

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Çocuk sevdiyse yapar.Seven neleri göz alır hiç halk hikayelerinden okumadın mı.Yoksa onları masal falan mı sanıyorsun.Gerçekden seviyorsa yapar.Ama senden karşılık görmeden bunu yaparsa ''Saçmalık ve aşıklık'' derim.

1|0
    0|0
    • Karsiligini gördü zamaninda ama simdi artik birsey yok arada onda birseyler oluyor ama bilemiyorum.

• Ben sanmıyorum böyle bişiyi göze alacağını.Lakin almışsa şunuda bilki çok seviyor seni.

• hayatını paylaşacak bütün hayatını feda edeceğin birinine sahip olmak için bir yılın büyük öneme sahip olduğunu düşünmüyorum..umarım doğru kişiyi bulmuştur..

0|0
    0|0
    • O kisi ben olamam artik, yani olmaz artik.

• o zaman bunu ona söylede hayatının bi senesini boşa kaybetmesin..

• o zaman bunu ona söylede hayatının bi senesini boşa kaybetmesin...

• Aşk.

Aynı şey başıma gelse yapardım.

ama son 1 - 2 senemde çok aklım başıma geldi.

aşık olduğum için sınıfta kalsaydım ve buna değmeyen biri olsaydı o zaman halim ne olurdu ? asıl soru bu.

Ya değmezse ? Ya kıymet bilmezse ?

0|0
    0|0
    • Tamamda suçlu olan kendisiydi, yani artik kiymet bilmesemde hakli olan benim. Birsey beklemesin.

• Ayrıntılar hakkında yorum yapamam.

• Bana gerçekten güven veren bir kız olursa kalırım belki ama az çok kızları tanıdıysam evlenmeden ilişki biteceği için hiç kalmazdım.

0|0
    0|0
    • Ya cidden acayip büyuk bir saçmalik, onunla birdaha asla o hataya düsmem. 1 Yilina yazik olacak

• Degil ögretmeninden duydum

• Sen umursama devam et ,hiç umrumda olmaz kalırsamda mesajını direk ver,sonra bana gelip senin için sınıfta kaldım gibi kelime etme bana sonra kendi kararın ve beni hiç ilgilendirmiyorsun de.

• ona soyle...oyle bısı yapmasın.. sızı ayıran yok aynı sınıfta olursanız ılıskınızın tadı azalır dıye dusunuyorum gozonnde yasamayın.. bence...derslerde de gerı kalırsınız ıster ıstemez...

1|0
    0|0
    • Ya konusmuyoruz bile, sevgili degilizki, bende istemiyorum ayni sinifta olmayi, biliyorum derslerime yogunlasamam ister istemez!

• Tamamda artik birsey yapamamki, üstelik gerçekten benim içinmi bilemiyorum ama aptal veya tembel biri degil isteseydi geçerdi.

• allala ılgınc...gereksız bı hareket bence.

• sanırım bir psikopat ;)

0|0
    0|0
  • Seni ilerde kullanır kaçmalısın ondan

0|0
    0|0
    • Ne kullanacak ya, bitti zaten.

• alabilir

0|1
    0|0
    • Neyin amacinda olabilir, tekrar falan mi ?

• bunu yapabilmen için ne gerekir, yani duygularin ne alemdedir ?

• tutkun olmam gerekir.aşk ve sevgi bunayetmeye bilir.

• Kaç! Hemen onu terket. Bunlar son moda kene türü. Kompleksli ve takıntılıdırlar. Fena yapışırlar. Gidebiliyorsan başka bir dünya ya git. En az 60 ışık yılı uzağa. Paralel bir evren bulabilirsen oraya kaçman daha garanti olur

0|0
    0|0
  • bunun icin sinifta kalirsa nobel yuzyilin salagi odulunu acik farkla alabilir

1|0
    0|1
  • Sevgili için diploma yakılır

0|0
    0|0
    • :D adi üstünde sevgili için, biz sevgili degiliz ve hiç birzaman olmayacagiz.

• ölümü bile göze alır severse

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yapar mi yapar, emin misin sinifta kalicagindan?

0|0
    0|0
    • HAHAHAHA :D bu gün aldigim bir haberden dolayi degilim, ama o digeride bu konu hakkinda neden yalan söylesinki

• bence hoca, baksana nasil anlamamazliktan geldi, bize güvenmiyor lan kadin.

• oyle hocanin ben ta ...

Yükleniyor... ;