Bayanların futbol düşüncesi? Sever misiniz yoksa ileride eşinize izletmeyecek kadar nefret mi edersiniz?

Hadi bayanlar söz sizde?
Futbol seviyor musunuz? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

0|0
171

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence kesinlikle izlemeliler. Ben futbol sevmem futbol izletmem çok saçma geliyor bana. Sevgilinle veya eşinle oturup izleyeceksin ama karşı takım gol atınca bizimki niye sevinmiyor diye düşüneceksen veya ofsaytı dahi bilmiyorsan uzaklaş tatlımmm :)

1|1
    0|0
  • sevmiyorum dışarıda rahat rahat izlesin birbirimizi kasmanın anlamı yok...

0|1
    0|0
  • Severim.

Ya ya ya şa şa şa
    Fenerbahçe çok yaşa!.

0|1
    1|1
  • sevmıyorum.ama buda zevk meselesı ızlemesıne manı olmam.

0|1
    0|0
  • futbol pek izlemem ama eşimle aynı takımı tutmak isterdim

0|1
    0|0
  • Oynamak gercekten eglenceli.:)

0|1
    0|0
  • Birlikte seyrediyoruz çok şükür. Sevmeseydi döverdim.

0|1
    0|1
  • İdare eder. Ancak eşim seviyorsa suyunu çıkartmamak kaydı ile izler tabiki.

0|1
    0|0
  • seviyorum tabi aşırı değil ama sevgilimle ayrı takımları tutuyoruz :D ama eşimle evlenince GTA oynamayı çok isterim :D

1|0
    0|0
  • Oturup eşimle beraber izlerim şu anda olduğu gibi.

1|0
    0|0
  • Ben aslinda cok sıkılırım mac izlemeyi ama mesela 2008 avrupa şampiyonasinda Türkiye maclarini hic kacirmamistim. Galatasarayin maclarinida izlerim arada ama benim icin futbol olmasada olur.

0|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum, arada bir ben de beraber izlerim ancak aşiri fanatik biriyle yapamam.

0|0
    0|0
  • seviyorum ama sözde değil gerçekten seviyorum

1|0
    0|0
  • Futbola aşığım resmen ya. Hatta futbolcu olasım bile var

0|0
    0|0
  • ben normalde ftbol basketbol falan takip etmem ama erkek arkadaşım eski basketbolcu ve çok sıkı takip ediyo maçları, onla sırf seviyor diye maçlara gidiyorum futbol sevse futbol maçları izlemeye de giderdim :)

0|0
    0|0
  • orda burada futboldan çok anlıyorlarmış gibi laf etmeleri yok mu.. öldürüyorlar beni! futbol izlesinler ama yorum yapmasınlar mümkünse. hemcinsim diye söylemiyorum he..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanki Beyefendiler hep seviyor mu? Mesela ben nefret ederim. Sormadan söyledim. :)

1|0
    1|1
Yükleniyor... ;