2011 Seçim sonuçları ertesinde Tayyip Erdoğan'ın 'kucaklayan' konuşmasını nasıl buldunuz?

2011 Seçim sonuçları belli olduktan sonra Erdoğan'ın balkon konuşmasını nasıl buldunuz?

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• izlemedim. zaten bütün seçim sürecini izlemek zorunda kalmışım, onu bari duymayayım dedim.

sadece onun değil, hiçbir parti liderinin sesini çok uzunca bir süre duymak istemiyorum. allaha şükür meclis tatili bitmedi daha, grup toplantılarına epeyce bir yol var; dinleneceğim arada biraz...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• İşkembeden... Ezberden... Zaten ne dese tam tersini yapıyor...

1|0
    0|0
  • Ben onun kucağına sığmam.

0|0
    0|0
  • balkon konuşması çok güzel idi toplumun her kesimini kucaklayan bir konuşmaydı ama samimiyetinden şüpheliyim

0|0
    0|0
  • Her zamanki gibi samimiyetsiz ve sinir bozucu buldum..

2|1
    0|0
  • O empati kuramayan, duyguları ağda yapılmış bi boşbakan... Kısacası mal

2|0
    1|0
  • Adam hatip hitap etmesini biliyor da ağızdan çıkan sözün karşılığı da olmalı.

0|0
    0|0
  • ben balkondan düşsün diye bekledim ama olmadı işte

2|0
    1|0
  • bir ara teletubbies vardi... sarilalim sıkı sıkı derlerdi... sanki onu andiriyor

0|0
    0|0
  • tayyip bir tanedir

2|0
    2|3
  • dinlemedimki... seçimde herşey ortaya döküldü...konuşmasada olurdu zaten...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Herkes kendi yandaşlarını kucaklar.. Neyse ki onun yandaşı değilim..

1|0
    0|0
    • kucaklanmak ağırına mı gidecekti

• @AdamGibiAdam; Sen niye soruyu cevaplamıyorsun da, gelip beğenmediğin veya hoşuna gitmeyen cevaplara yorum yapıyorsun.? Niye kullanıcı adının anlamına göre hareket etmiyorsun.? Benim bildiğim "adam gibi adam" farklı fikirde olan kişiye de saygılı olur.. Eğer bu cevapta yanlış bulduğun bir taraf varsa da, bunu belirtir ve şu görüşüne katılmıyorum dersin..

• :)) tayyip mi? benım öyle bi başbakanım yok. redd i vicdan yapıorum.. Annemin başındaki ortu ile uğraşan , vatan uğruna ölen şehitlerimize kelle diye , hitap eden, ve dağdakileri meclise sokmayı beceren bir adam benim başbakanım olmaaz.. gecici sureliğine orada. biz gencler geliyoruz.. tadını cıkarsın, biz suyunu nasılsa sıkarız onun

1|0
    0|0
  • Dinlemeye tahammül edemediğim için attığı palavralardan haberim yok.

1|0
    0|0
  • İzlemedim,seçim sonuçlarına bakarken programın en sonunda çıktı konuşmasını yapmaya,televizyonu kökten kapattım bi de üstüne sövdüm.

1|0
    0|0
  • seçim sonucunu görünce bide üstüne tayyibi dinlemeyi kaldıramazdım

1|0
    0|0
  • Dejavu...

0|0
    0|0
  • Özetle; Yapmacık buldum...

1|0
    0|0
  • Herzaman ki güzel bi konuşmaydı.

Kendisini seviyoruz!

1|0
    1|0
  • bence tek kelimeyle harikaydıııııııııııııı.

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;