İtalyanlar Balotelli´nin Galatasaray´a Gideceğini Yazdılar Sizce Balotelli Galatasarayda Kaç Gol Atar?

link Bu yaz transfer dönemine damgasını vurması beklenen Galatasaray için İtalyanlar Galatasarayın Drogba´nın yerine Balotelli´yi alacağını yazdılar sizce bu transfer Galatasaray için iyi olurmu?

0|0
425

En İyi Erkek Görüşü

• Balotelli gibi bir oyuncuyu herkes kadrosunda ister ben kesinlikle gelmesini isterim bazı arkadaşlar gelmez falan demiş açıkçası biz bunları alıştık Sneijder ve Drogba içinde gelmez diyorlardı gelirse çok başarılı olur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Öncelikle sorunlu futbolcu Türkiyede uslu çocuk olurda nouma gibi her maçta kart görmezse bence çok iyi futbolcu çok faydalı olur..

0|0
    0|0
  • Türkiyeye gelmez

1|1
    0|2
  • Mancini gitmeden Balotelli gelirse bir süre sonra yedek kulubesinden cikamaz hem Balotelli özgür ruhlu bir oyuncu bizim magazinciler pesini birakmaz oda burada mutsuz olur..

Bize söyle afrika kökenli iyi aile hayati olan topcu lazim örnegin Etoo

0|0
    0|0
  • Galatasarayın düzelmesi için sadece 1 oyuncu değil köklü değişiklikler gerek..Melo, Sneijder,Muslera,Semih,Telles,Veysel sarı haricinde bütün oyuncuların değişmesi şart..Mancini de gitmeli yoksa seneye Galatasaray'ı 8.lik bekliyor..

2|1
    1|1
  • Kaç gol atıcagını bılemem ama balotellı cok hırcın ve agresif bı futbolcu turkıyede cok fazla oynıyabılecegını dusunmuyorum fernanded ve quaresma gıbı cok sorun cıkartıcak bence

0|0
    0|0
  • ya o cocuk nedne bu kadar abartıldı anlamadım çok bişey yapabilecegini sanmıyorum fiziksel güce dayalı bir futbolcu yaşla beraber vasatı bulur tahminim. Bir shevchenko degil ki o bile fiziksel güce dayalıydı ama italya ligini domine edip damgasını vurmuştu balotelli nerdeyse efsane takımı ligten düşürücek :)

0|0
    0|0
  • balotelli olmaz olmamalı.. elmander gelsin umutla peynır ekmek gıbı gol atarlar,burak-drogbadan cok daha fazla hemde..

0|0
    2|3
  • Çok iyi bir futbolcu ama biraz kontrolsüz kişiliği var çok agresif m.cityde gördük ama G.Sarayda faydalı olabilir bence gelsin.

0|0
    0|0
  • aman gelmesin zaten sımarık türkiye sımarıklar için cennet

0|0
    0|0
  • Belki bilmiyorsun ama melodan daha çirkef

2|0
    1|1
  • Lucescu gelsin. Balotelli de gelsin, birde yabancı stoper gelsin. Yabancı kuralı diye birşey duydunuz mu ?

0|0
    0|0
  • 25 atar

0|1
    0|1
  • Gelsin gelsin Messide gelsin.

0|0
    0|0
  • O i*ne gelmesin

1|1
    0|0
  • Gelsin.Tam bize göre bir oyuncu.