Lucescu Galatasaray'la mı anlaşacak?

Sabah uyandığımda luce İstanbul'da haberlerini duyunca çok sevindim galatasarayımla mı anlaşacak? malçini istifa edecek luces gelecek işte en büyük hayalimiz yeni teknik direktörümüz luces mi olacak

1|0
527

En İyi Erkek Görüşü

• mancını gıdıyor dun olcay baskan ıtıraf ettı sayılır 4 macı kaldı dedı adam:)) luce ısı sımdılık asparagas haber.. adam kılısenın davetıne gelmış,ama bır kulagının bızde oldugu acık,baskanda telım var dıyor adam daha ne desın,bu adam mantıklı adam ukrayna karısık ordan kacmaya çalışıyor CIMBOM GEL DESIN ATLAR GELİR..

1|0
    0|1
    • hey be çok mutlu oldum renktaş malçini tazminat almasın diye kendimizi küme düşürecez neredeyse defolsun gitsin tazminatı da boğazında dursun

• ya abişim en iyi cevap seçilen sorularıma puan ekleniyormuş fazladan hem sana hem bana puanlar :))) mahçup olma

• tesekkur ederim benide düşündüğün için:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Şayet Lucescu gelecek olursa taraftar önce şunun bilincinde olmalı.

Bu adam yıldız oyuncular iyi çalışamıyor. Fakat elindeki kadrodan da maksimum verim almasını bilen bir teknik direktör. Bu adamın futbol anlayışı Fatih Terim' in sistemine de benzemez. Akıllı futbol oynar, o sonuca bakar.

Sabırlıdır, hemen sonuç alayım da yakayı sıyırayım demez, sabreder, takımdan verim almak için elinden geleni yapar, bekler bekler verimde alır.

Yani Galatasaray taraftarı sabretmeli bir süre. Mancini de olduğu gibi 3. 4. haftadan "-Mancini İstifa" diye yaygara koparmamalı.

Gelecekse de bir kaç yıl kalmalı lucescu, ulan gerekirse 4 yıl şampiyon olmayalım, ama şu takımın, şu kadronun bir geleceği olsun, genç oyuncular yetişsin ;)

cut.

0|0
    0|1
    • olsun luce umut veriyor şampiyon olmasakta katlanırız ama malçini işkence küme düşürecek bizi salak adam

• İnşallah teknik direktör olur ya Galatasarayımıza.

Lucescu gelirse seneye şampiyoluk garanti gibi

1|1
    0|2
  • mancini ile karsilikli sözlesme fesih bedeli 5 milyon euro ayni sekilde lucescununde fesih bedelini ayni sekilde.. oldu sana 10 milyon euro iyi bir oyuncu alinacak para

Mancini terimin sistemini iki yil oynayan bir takima geldi kendi sistemini daha yeni kurdu.. seneye onun takimi olabilir.. simdi o gidicek luce gelicek ayni bocalama dönemi.

0|0
    0|0
    • kardeşim malçininin sistemi yokki morinhonun bile diline düştü

• morinho herkese saldiriyor o adam bundan besleniyor alex fergusona bile saldirmisti:))

onu gecicen

• yaşım 28 1996-2000 terim dönemini de iyi hatırlarım 2000-2002 lucescu donemini de.

galatasarayın devler arenasına çıktığı asıl dönem lucescu dönemidir.barcelonayla berabere kalıp üzüldüğümüz dönem.real madridi süper kupa da süper kupa sonrası hazırlık maçında ve şampiyonlar ligi çeyrek final maçında olmak üzere ard arda 3 kere yendiğimiz dönem.italyanın en güçlüsü romayla deplasmanda son dakkkada gol yiyerek berabere kalıp dayak yediğimiz dönem.

1996-2000 fatih terim döneminde şampiyonlar liginde hiç tur atlayamadık.hatta uefa kupası senesinde şampiyonlar liginde chelseadan 5 tane yemiştik.

ilk sene şampiyonlar ligi çeyrek final...fakir takımla 2.senesinde şampiyonlar liginde tur atlayıp turkiye şampiyonu olan lucescu gönderildi.yerine tam yetkili fatih terim geldi.40 tane transfer yapıldı luce nin kadrosu temizlendi galatasray mali açıdan krize girdi..gönderilen lucescu kaan dobralarla guntilerle toplama adamlarla 10 yıldır şampiyon olamayan beşiktaşı şampiyon yaptı uefada çeyrek final oynattı

0|1
    0|0
  • Keşke gelse.

1|0
    0|0
  • sorun olmaz yıldırım demirören hemen türkiyenin basına getirir biseyler yapar karıştırmak için yapar bir şeyler fatih terime yaptıkları oyun tuttu onada yaparlar.

0|1
    0|0
  • inş gelir yaa mancini kötü diyemem üst düzey takımları şampiyon yapmıs biri ama kadro zenginliği ve adaptasyon yok herhalde ukrayna karısık olmasaydı gelmezdi şimdi bir umut dogdu beni en cok düşündüren kontenjan hepsinden önemli

0|0
    0|0
  • Bunu söylemek ıcın cok erken bence cunku mancınıyı kovarsanız her sene ıcın 4.5 mılyon euro tazmınat vermek zorunda kalırsınız bunu yonetım goze almaz :) mancınının ıstıfa etmesını beklıceksınız tazmınat almak varken ıstıfa edıcegınıde hıc sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bence mancini ile devam edeceksek mancininin yapması gereken her maça aynı kadro ile çıkmak..her maça farklı kadro ile çıkmak her yarışta bisiklet değiştirmeye benzer..

0|0
    0|0
  • Hayır mancini ile ileriye dönük planlar yapıldı. seneye devre arasına kadar işleri yoluna sokmazsa gönderilir.

0|0
    0|0
  • keşke yaw harikaaaaaaaa olurdu lucenin üstüne tanımam

1|0
    0|0
    • aynen renktaş ya keşke olursa luce olsun gerisi yalan olsun

• birazda ağladılar işte şampiyonluğu hakettiler malçini hakemler sağ olsun

• ehhh işte..

• Luce her 3 ayda bir ıstanbula gelir onda sıkıntı yok. galatasaraya terim haricinde kim gelirse gelsin iş yapmaz. Ayrıca hocası görevinin başında iken başka hoca ile görüşmek insanlığa yakışmaz

0|1
    0|1
    • lucescunun şampiyon fakir kadrosunu gelir gelmez temizleyip yetkileri ele alan terim 30 tane transfer yapıp cimbomu 6.yapmıştı.o mali krizi galatasaray kaç sene atlatamadı..hiç mi hatırlamazsınız ya o yılları.kovulan lucescu gitti 10 yıldır şampiyon olamayan beşiktaşı dobrowski ile guntiyle şampiyon yaptu uefada çeyrek final oynattı...gs-bjk maçlarında da terime futbol dersi verdi...

• bana öyle bir bilgi gelmedi olsa haberim olur ama manciniyle devam edilmeyecek kokularını duydum bakalım türkiye kupasından sonra bişiler olabilir

0|0
    0|0
  • Seneye Mancini ile devam.

0|1
    0|0
  • Gs yi lucede kurtaramaz artık. Fatih Terim gitti gs bitti

0|1
    1|1
  • anlaşır diye düşünüyorum...4.yıldızı Fatih Terim ile almak olmuyorsa, Fatih Terim'den sonra en çok yakışacak isim Lucescu dur

0|0
    0|0
  • İnanmadım bu habere

0|0
    0|0
  • Hersene Türkiyeye gelıyor zaten

0|1
    0|0
  • Ben lucescu sezon sonu gsdeyim

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 5

• gelse sizin için iyi olur manciniden kurtulursunuz

1|1
    0|1
  • İnşallah öyle olur

0|0
    0|0
  • Manciniyle sozlesmeniz fesh edilirse yuklu bir tazminat odemek zorundasiniz. Bunu göze alabilecek mi Gs klubu :)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun gelsin isteriz

0|0
    0|0
  • Umarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;