Sizce Fenerbahçe sezon sonunda hangi futbolcuları yollamalı hangi bölgelere transfer yapmalı ?

Sizce Fenerbahçe sezon sonunda hangi futbolcuları yollamalı hangi bölgelere transfer yapmalı ?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe öyle transferler yapıcakki herkesin gözü üzerinde olucak demedi demeyin zaten yeni anlaşmalarda geliyor en kötü halimizle uefa da yarı final oynadık sen düşün 2011 i aratmıcak kadro kuruluyor çok iyi transferler gelicek.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Pek bir transfer yapmalarına gerek yok bence Beşiktaş gibi bir 10 numara eksiği görüyorum olsa olsa öyle bir transfer yapsınlar kardeş takımların kardeş eksikleri:)

0|1
    0|0
  • webo baroni kadlec gitsin yobo krasiç mümkünse hiç gelmesin stochta geri dönsün

0|1
    0|0
  • bilmemki :d

0|1
    0|0
  • bence 10 numarası yok o eksik giderilmeli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Stpoer lazım kesinlikle en az 2 tane ne egemen ne bekir ne alves güven vermiyor,orta sahada asist özelliği olan bir oyun kurucu da lazım canerin gideceğini düşünerek sol bek ihtiyacımızda var birde şu emenikeyi yollasınlar yahu nefret ediyorum ondan bencilliğinden, kimseyi almasınlar ama emenikeyi yollasınlar razıyım

0|1
    0|0
    • Canerin gidecegini dusunmuyorum stoper lazım katılıyorum bırtanede ofansıf orta saha alınmalı ama emenıke ıcın neden oyle dedınkı tek basına kazandırdıgı maclarda var :D

• yok abi adam bencil kendini düşünüyor onun yüzünden arkadaşın cafesinde koltuk kalmadı kırdım ona kızıp birde son maçta herkesle kavga halinde idi webo ondan daha yararlı takıma

• Ersun Hoca uyarır onu bıraz daha dıkkat eder ama katılıyorum bencıl bır futbolcu

• Selçuk şahinin bavulunu eline vermeli artik :)

0|1
    0|0
  • benim isteğim transfer yerine alt yapıdan oyuncu çıkarmak çünkü fenerbahçe alt yapısında geleceğin yıldızları saklı çok yetenekli gençlerimiz var. arsenal gibi gençleri korkusuzca sahaya sürmemiz gerek artık.

0|1
    0|0
  • Emre'yi göndermeli bence. Salih'i iyi takıma satmalı madem oynatmıyor bırak adam yıldız olsun. Hasan ali gidicilerden bence. Alıcak oyuncu tahmin edemiyorum şuan. Fb bu seneyi aldı da seneye görüşücez :D. D:D

0|1
    0|0
  • Ciro Immobile

Alexandru Maxim

Philippe Mexès

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;